Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Casal Branco Tejo Portugalia

Quinta do Casal Branco Tejo Portugalia Ponad 1100 hektarów gruntów rolnych i produkcji wina i utrzymanie tradycji, które są praktykowane od  200 lat, charakteryzują tę właściwość od 1775 roku pozostaje w rodzinie Cruz Sobral. Pionierem w zakresie innowacji technologicznych w Ribatejo, wiejski dom położony kilka kilometrów od Almeirim właśnie doznał nowy remodeling w swojej piwnicy w 1817 roku (pierwszy parowy regionu) zobowiązanie do jakości, która zawsze oznaczona ich produkcji.

Na lewym brzegu rzeki Tag, winnice teraz zajmują 140 ha, a ich średnia wieku 30 lat otrzyma glina piaszczysta terroir, i składa się głównie z typowych portugalskich odmian winorośli: Fernão Pires, Castelao, Trincadeira i Touriga Nacional. Syrah, Merlot, Cabernet Sauvignon, Petit Verdot i Alicante Bouchet zostały niedawno wprowadzone odmian zagranicznych, uzupełniając obszar poszukiwań wina.

 

W takim sektorze konkurencyjnym i stale się rozwija, tylko uważać, winifikacji i stała kontrola jakości, prowadzone przez młodego zespołu ekspertów będzie osiągnąć uznanie już uzyskanych przez win sokolnictwo, Capucho, Lobos Ziemi, Quinta do Casal Branco i musujące Monk . Zobacz wina:

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.