Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Castel del Bouza – Hiszpania – Rias Barixas

Hiszpańska Galicja, region leżący na północnym zachodzie kraju, przez wiele lat praktycznie nie istniała na winiarskiej mapie. Nikt też nie spodziewał się, że mogą tu powstać dobre wina. Zmieniło się to za sprawą apelacji Rias Baixas, będącym niewątpliwym winiarskim odkryciem ostatnich kilkunastu lat. W bardzo trudnych warunkach klimatycznych, na nieurodzajnej granitowej glebie, w wystawionych na zimne i wilgotne oceaniczne wiatry winnicach, nieoczekiwanie powstają najlepsze hiszpańskie wina białe. Sprawcą niespodzianki jest odmiana albarińo, która w tych niesprzyjających warunkach zaadoptowała się nadspodziewanie dobrze. Winiarnia Bauza do Rei leży w sercu doliny Salnes, pomiędzy ujściem rzek Ponteverda i Arousa. Winorośl uprawiana jest na niewielkich wzgórzach nieprzekraczających 100 metrów nad poziomem morza. Od początku lat osiemdziesiątych Bouza do Rei notuje ciągły rozwój, oparty przede wszystkim, na wykorzystaniu szlachetnego szczepu albarińo. Te energiczne, mineralne, o mocnej strukturze i dobrym potencjale dojrzewania wina rok rocznie zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE