Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Clos de L'Oratoire - Saint-Emilion
    Clos de L'Oratoire - Saint-Emilion

Sklep Bachus - Clos de L'Oratoire - Saint-Emilion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Clos de L'Oratoire winnica dająca wino Clos de l'Oratoire z regionu Bordeaux z apelacji Saint-Émilion , w rankingu Grand cru classé w klasyfikacji wina Saint Emilion . Winnica znajduje się w prawobrzeżnej części Francji Bordeaux regionu winiarskiego w gminie Saint-Emilion, w departamencie Gironde . Obszar winnic Clos de L'Oratoire rozciąga się na 10,3 hektara z odmianami winogron: 90% Merlot , 5% Cabernet Franc i 5% Cabernet Sauvignon . Z Grand vin Clos de l'Oratoire jest zwykle roczna produkcja 4000 przypadków. Osiedle pochodzi z połowy XIX wieku, stworzone przez rodzinę Beylot, firmę Libourne négociants. Winnica od samego początku powstania była prowadzona w ścisłym związku z jej większym sąsiadem, Peyraud, który stał się Château Peyrau. Zidentyfikowane jako najlepsze paczki, Clos de l'Oratoire został oddzielony od Peyrau, a po zmianie klasyfikacji Saint-Émilion z 1969 r. Clos de l'Oratoire został sklasyfikowany jako Grand Cru Classé . W 1972 r. Akcje kupił w majątkach Joseph-Hubert, Graf von Neipperg, aw 1991 r. Przejął kontrolę nad swoim synem Comte Stephanem von Neippergiem, który kupił pozostałe 30% od pozostałych inwestorów. Inne właściwości Von Neipperg to m.in. Château Canon-la-Gaffelière i " super-cuvée " La Mondotte. Oenologist Stephane Derenoncourt jest utrzymywana jako eksperta. Od czasu przejęcia firmy Ogier w 2000 r., Reputacja Clos de l'Oratoire des Papes rozrosła się na pięciu kontynentach, ale wciąż jest tworzona pod względem wielkiego dziedzictwa. Znak rozpoznawczy, stworzony w 1928 roku, pozostał niezmieniony do dnia dzisiejszego. Staranne prace wykonywane są przez cały sezon, aby zachować wszystkie walory tej winnicy. Winifikacja odbywa się wyłącznie w termoregulowanych kadziach drewnianych. Szlachetny, żywy materiał, drewno jest w doskonałej harmonii z winem, dając mu możliwość rozwinięcia pełnego potencjału koloru i smaku. Każdy zbiornik jest traktowany zgodnie z jego charakterystyką, na podstawie niskich temperatur, z bardzo powolnym wykrawaniem ... wszystko to przy stałym poszanowaniu surowca. Ciągłe dążenie do doskonałości zostało uhonorowane przez międzynarodową prasę, dzięki czemu Clos de lOratoire des Papes jest winem referencyjnym w Châteauneuf-du Pape oraz obecnością w najlepszych restauracjach i ekskluzywnych sklepach. Clos de l'Oratoire to okrągłe i giętkie wino, bardzo uwodzicielskie dzięki potężnym aromatom owoców i głębokiej purpurowej szacie. Merlot nadaje mu zarówno okrągłości, jak i bogactwa, a Cabernet Franc nadaje jej moc, aromatyczną złożoność i długość w ustach. Jeśli można go pić w siódmym roku, Clos de l Oratoire jest przede wszystkim winem straży.

 

Wino Clos De L'oratorie

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE