Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Clos Haut Peyraguey Sauternes
    Clos Haut Peyraguey Sauternes

Sklep Bachus - Clos Haut Peyraguey Sauternes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chateau Clos Haut Peyraguey Sauternes, Le Clos, którego nazwa oznacza cypel Peyraguey to klejnot winnic kołysały przez słońce i karmione mgieł rzeki Ciron co podnosi fasolę aksamitne dając wyjątkowe i prestiżowe Sauternes złoto wina Clos Haut Peyraguey.

Winnicy Château Haut-Peyraguey Clos, położona w najwyższym punkcie płaskowyżu Bommes w Sauternes jest sercem 1. Crus w 1855 roku znajduje się naprzeciwko Chateau d'Yquem, a jej bezpośrednimi sąsiadami są nazywane Rayne- Vigneau, Sigalas-Rabaud, Lafaurie-Peyraguey, Zamek, Guiraud i La Tour Blanche! Ta starożytna baronia nabyte w XVIII wieku przez pana PICHARD, następnie przewodniczący Parlamentu Bordeaux od przetrwała wieki Cieszący się wyjątkową warunki glebowe i klimatyczne w połączeniu z rodowym know-how umożliwiające jej grać swoje winogrona, symfonia doskonałość. Po sklasyfikowaniu w 1855 r. Posiadłość nosiła nazwę Château Peyraguey. W 1879 r. Majątek podzielono na dwie części. Część nazywa się Lafaurie-Peyraguey w hołdzie dla pana Lafaurie (byłego właściciela), który dał mu sławę. Najwyższa kraina na szczycie wzgórza Bommes zostanie nazwana Clos Haut-Peyraguey. W 2012 roku Bernard Magrez nabywca otwiera drzwi Clos Haut-Peyraguey rodzina Pauly, który prowadził od 1914 roku własność W celu utrwalenia doskonałości Premier Grand Cru Sauternes ale również nadać mu międzynarodową renomę Bernard Magrez dba o to, aby winnica była starannie pielęgnowana jako część tradycji, ale także innowacji, aby produkować wyjątkowe wino: Clos haut-Peyraguey, Sauternes des Inités. Peyraguey, którego nazwa oznacza wzgórze lub cypel, jest starą baronią zdobytą w XVIII wieku przez przewodniczącego parlamentu Bordeaux, Picharda, który został zgilotynowany podczas rewolucji. W tym momencie pan Lafaurie nabył posiadłość pod nazwą Pichard-Lafaurie. W latach 1864-1879 własność ta przeszła z rąk świętego Rieula Dupouya do rąk hrabiego Duchatela. To podczas dzielenia się dziedzictwem tego ostatniego w 1879 roku majątek podzielono na dwie części: część nazwano Lafaurie-Peyraguey na cześć pana Lafaurie, który dał mu sławę i prestiż oraz najwyższą ziemię. na szczycie wzgórza Bommes zostanie nazwany Clos Haut-Peyraguey. Te ostatnie zostały nabyte przez paryskiego farmaceutę, pana Grillona. W 1914 r. Eugène Garbay kupił Fernanda Ginesteta z Clos Haut-Peyraguey (był już właścicielem Château Haut-Bommes). Pan Ginestet kilka lat później sprzeda swoje udziały firmie rodzinnej. Eugène Garbay przekazał te nieruchomości dwóm wnukom, Bernardowi i Pierre'owi, którzy przez wiele lat działali w tych dwóch nieruchomościach. Martine Langlais-Pauly, urodzona w budynkach mieszkalnych przylegających do pomieszczeń technicznych, widzi swojego dziadka i dziadka Bernarda i Pierre'a, pracujących w winnicy i piwnicach z ojcem Jacques'em Paulym. Kiedy jego ojciec Jacques Pauly, lat 75 i po 50 latach niestrudzonej pracy i bezgranicznej pasji, chce odejść na emeryturę, nie waha się przejąć majątku. To w 2012 roku Bernard Magrez przejmuje Clos Haut-Peyraguey dla rodziny Pauly, aby utrwalić doskonałość tego Sauternes, ale także nadać mu międzynarodowy wpływ.

 

Clos Haut-Peyraguey PREMIER GRAND CRU CLASSÉ EN 1855 SAUTERNES

Château Haut Bommes SAUTERNES

Symphonie de Haut-Peyraguey SAUTERNES

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE