Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Cloudy Bay Vineyards Winnica Nowa Zelandia

Cloudy Bay Vineyards jest winnicą umiejscowioną w Marlborough - regionie Nowej Zelandii. Winiarnia przede wszystkim słynie z Sauvignon Blanc.  Pierwszy komercyjny Cloudy Bay został wyprodukowany w 1985 roku z zakupionych winogron. Dopiero po kilku latach firma zasadził własne winorośle. Cloudy Bay Sauvignon Blanc było jednym z pierwszych win nowozelandzkich, które było szeroko eksportowane i zwróciło na siebie uwagę. Ponieważ wino posiadało wyraźny charakter, jego złożona owocowość zachwycała doskonałą budową.  Wino wyprzedzało w dobrych ocenach Sancerre i Pouilly wina z najwyższych klasyfikacji Sauvignon Blanc z Francji.

 

Cloudy Bay winnica powstała w 1985 roku przez Davida Hohnen, założyciela Margaret River Winery Cape Mentelle. Cloudy Bay za 140 hektarów (350 akrów) winnice znajdują się w trzech miejscach w regionie uprawy winorośli Marlborough, w tym na terenach bliskich zatoki, dla których są wymienione. Region słynie z produkcji win Sauvignon blanc. Pnącza sadzone są na głębokich naniesieniach o podłożu żwirowym.

 

 

 

W 2003 Cloudy Bay Winnice kupił wielonarodowej dóbr luksusowych firmy LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy) poprzez jego domu szampana Veuve Clicquot , a eksport do 20 krajów na całym świecie, z największych rynków będących Australia , Wielka Brytania, USA, Europa i Japonia . Produkcja po przejęciu przez firmę LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy)  wzrosła do ponad 100.000 w  przypadku  Cloudy Bay Sauvignon Blanc w 2009 roku.

 

Zobacz wina:http://www.bachus-wina.com.pl/?2981,cloudy-bay-sauvignon-blanc

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE