Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Col d'Orcia Montalcino
    Col d'Orcia Montalcino

Sklep Bachus - Col d'Orcia Montalcino

 

 

 

 

 

 

Col d'Orcia oznacza dosłownie wzgórze z widokiem na rzekę Orcia. Rzeka Orcia wyznacza południowo-zachodnią granicę terytorium Brunello di Montalcino, a nazwa gospodarstwa jest nierozerwalnie związana z fizyczną lokalizacją, w której sadzone są winnice. Misją Col d'Orcia jest produkcja najlepszych możliwych win, które może osiągnąć wyjątkowa kombinacja gleby i klimatu tej części Montalcino. Ważna firma z Montalcino, z Col d'Orcia, to historia, która ma swoje korzenie w XIX wieku. W rzeczywistości datowany jest na 1890 r. Zakup nieruchomości przez rodzinę Franceschi, pochodzącą z Florencji, która dała pierwszy i podstawowy impuls już rozpoczętej produkcji Brunello. Kolejny punkt zwrotny miał miejsce w 1973 r., Kiedy Cinzano Piemontu przejął cały majątek i wykorzystał swoją już rozległą sieć sprzedaży alkoholi do zwiększenia sprzedaży toskańskich win. Obecnie Col d’Orica wina jest trzecim co do wielkości producentem w całej denominacji, pierwszym w Toskanii, który rozbudował winnice uprawiane zgodnie z nakazami rolnictwa ekologicznego. Pomimo tych bardzo ważnych numerów, Col d'Orcia jest w stanie wyrazić zawsze doskonałą produkcję, doskonałej jakości, nie tylko w swoim „Poggio al Vento”, jednym z najlepszych Brunellos w całym Montalcino, ale przede wszystkim w pozostałej części linii. Scenariusz dotyczy południowego obszaru terytorium Wina Montalcino: to tutaj spotyka się 540 hektarów nieruchomości firmy, z których obecnie prawie 150 jest obsadzonych winoroślą. W mikroklimacie chronionym przez Monte Amiata i łagodzonym przez morską bryzę pochodzącą z Morza Tyrreńskiego, pośród rzędów znajduje się wiele autochtonicznych odmian, takich jak Sangiovese, ciliegiolo i moscadello z Montalcino, a także międzynarodowe winogrona, takie jak cabernet, merlot, pinot grigio, chardonnay, petit verdot i syrah. Pęczki w piwnicy są przekształcane w rygorystyczny sposób: po starannej selekcji następuje fermentacja z maceracją na skórkach, w stalowych zbiornikach w kontrolowanej temperaturze. Następnie starzenie odbywa się w beczkach z dębu słowiańskiego i beczkach z francuskiego dębu, gdzie wino może dojrzewać do czterech lat. To wszystko: bez tajemnic i bez skrótów, dla tych, które są niezwykle eleganckimi winami, z wewnętrzną szlachetnością, między innymi zawsze charakteryzują się niezrównanym stosunkiem jakości do ceny.

 

Win Kolekcja Col d'Orcia : Brunello di Montalcino DOCG Col d'Orcia; Toskania Pinot Grigio Col d'Orcia; Sant'Antimo Rosso DOC Nearco Col d'Orcia; Chianti DOCG Gineprone Col d'Orcia; Rosso di Montalcino DOC Col d'Orcia; Toscana Rosso IGT Spezieri Col d’Orcia; Sant'Antimo Biologico Pinot Grigio Col d'Orcia; Rosso di Montalcino DOC Banditella Col d’Orcia; Brunello di Montalcino Riserva DOCG Poggio al Vento Col d’Orcia..

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE