Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Colares Wina Portugalskie
    Colares Wina Portugalskie

Sklep Bachus - Colares Wina Portugalskie

 

 

 

 

 

 

 

 

Colares to prestiżowy region Portugalskich win, położony na środkowym wybrzeżu Atlantyku w Portugalii. Colares słynie z piaszczystych, wolnych od filierki gleb i rozrośniętych winorośli, jak z mocnego , tanecznego czerwonego wina wytwarzanego z winogron Ramisco. Colares region portugalskich win położony na południowo-zachodnim krańcu regionu Lisboa, Colares i jego winorośle leżą w odległości dwóch mil od Oceanu Atlantyckiego. Pobliski punkt Cabo de Roca to najbardziej wysunięty na zachód punkt w kontynentalnej Europie, opisany przez największego portugalskiego poetę, Luisa de Camoes, jako " terra se acaba eo mar começa " ("gdzie kończy się ziemia, a morze zaczyna"). Nadbrzeżny DOC znajduje się na północny zachód od Lizbony, a bardziej popularne Alenquer i Bucelas DOC leżą w głębi lądu, chronione przez wzgórza Serra de Montejunto. Zdecydowanie najbardziej popularną odmianą winogron w Colares jest Ramisco, co stanowi prawie 75% całej produkcji wina. Tradycyjnie te czerwone wina Ramisco dojrzewają przez co najmniej 10 lat, zanim zostaną wprowadzone na rynek. W tym okresie wina zmiękczają i nabierają większej złożoności. Winnice w Colares znajdują się mniej niż dwie mile od Oceanu Atlantyckiego, a to jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Ocean oczywiście pomaga w umiarkowanych temperaturach regionu. Jednak porywiste wiatry i mgła solna mogą łatwo uszkodzić winorośl. Dlatego winorośle rosną bardzo nisko nad ziemią i są chronione specjalnymi płotami. The New York Times, odwiedzając region, opisał go jako "miejsce, w którym winnice snują się przez piasek".

 

Wybrane winnice: Regional de Colares Winery, Adega Viúva Gomes, Casal Sta Maria, Adega Vadia, Maçanita Vinhos…

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE