Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Contri Spumanti S.P.A.
    Contri Spumanti S.P.A.

Sklep Bachus - Contri Spumanti S.P.A. Puglia

 

Contri Spumanti SpA jest jedną z najważniejszych firm na włoskiej i międzynarodowej scenie win i win musujących. Znajduje się w Cazzano di Tramigna, małym miasteczku na wzgórzu, położonym na północny-wschód od Werony, w malowniczej i malowniczej dolinie Val Tramigna, idealnym i bukolicznym profilem do zdjęcia wiosną podczas rozkwitu delikatnych wiśni. Historia firmy jest ściśle związana z historią jej założyciela: Luciano Contri, ur. W 1938 r., Cazzano di Tramigna. W wieku piętnastu lat, gdy Luciano miał rozpocząć studia nad specjalnością enologiczną, wielka rodzina znalazła się w trudnej sytuacji z powodu poważnej choroby, która uderzyła jego ojca Luigiego i zmusiła go do opuszczenia domu na dwa lata. W tym momencie ultra dziewięćdziesięciolatek dziadek Domenico (nazywany lokalnie jako Pacena), założyciel firmy rodzinnej, on udostępniony jego doświadczenie i przysłowiowa mądrość, które w połączeniu z woli i ducha poświęcenia swego bratanka Luciano, udało się przezwyciężyć konsekwencje z powodu braku Luigi. Luciano, choć nie posiadał prawa jazdy w młodym wieku, odwiedził Weronę i Padwę, ważne place handlowe dla win, pociągi i prowizoryczne. W osiemnaste urodziny uzyskał upragnione prawo jazdy, które uniezależniało go od podróży służbowych i dostaw produktów do klientów: w tamtym okresie zaginął, w wieku dziewięćdziesięciu siedmiu lat, jego dziadek Domenico. Hartowane codzienną ofiarą i bezpieczne dla otrzymanych nauk, w 1959 r. (w chwili osiągnięcia pełnoletności) założył indywidualną firmę Luciano Contri, która w 1980 r. zostanie przekształcona w Contri Spumanti SpA, pozostając przy całkowitej własności rodzinnej; w tym samym roku rozpoczęła produkcję win musujących i win musujących z naturalną fermentacją (metoda Charmat). Zawsze wrażliwy na innowacje technologiczne, do których często osobiście się przyczynił, Luciano Contri udało się zbudować firmę zawsze na czele, czego dowodzi przywództwo w stosunku do obrotów na pracownika. Z upływem czasu Luciano Contri zdołał zbudować silną i awangardową firmę, która wspierała kryterium "maksymalnej wydajności". W związku z tym Firma Contri zawsze starała się obniżyć koszty przetwarzania do minimum, zapewniając jednocześnie wysokie standardy jakości produktu. Jedną z charakterystycznych cech tej firmy jest zarządzanie i ścisła kontrola całego cyklu produkcyjnego. Ta predyspozycja pozwoliła na silny wzrost zarówno na rynku włoskim, jak i na głównych rynkach zagranicznych, które zawsze były wymagające i bardzo selektywne. Co więcej, zdolność firmy do reagowania na potrzeby rynku poprzez niestandardowe opakowania jest powszechnie uznawana i doceniana. Wysiłek i umiejętności Contri Spumanti SpA w poprawie jakości wina przy jednoczesnym poszanowaniu kosztów sprawiły, że w ostatnich latach stale rośnie liczba nagród i nagród na różne międzynarodowe konkursy win. Zobacz wina:

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE