Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Cremant de Limoux

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cremant de Limoux Langwedocja - Creme produkowane w Langwedocji jest wytwarzane zgodnie z Méthode Traditionnelle - wcześniej znanym jako méthode champenoise - ta sama metoda stosowana do produkcji szampana we Włoszech Franciacorta. Méthode Traditionnelle obejmuje drugą fermentację w butelce, która pochłania dwutlenek węgla wytwarzany przez drożdże . Langwedocki Cremant produkowana jest w małych wioskach wokół miasta Limoux . Wina składają się zazwyczaj z 70% Mauzac i 30% kombinacji Chardonnay i Chenin blanc . Przepisy AOC wymagają rocznego starzenia się na osadzie . Blanquette de Limoux , naznaczona méthode ancestrale , składa się w całości z Mauzac, poddaje się tylko jednej fermentacji i jest w wieku około trzech miesięcy mniej na osadzie przed butelkowaniem, rzeczywistą datę określa cykl księżyca.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.