Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Delheim Wines wina RPA
    Delheim Wines wina RPA

Sklep Bachus - Delheim Wines wina RPA

 

 

 

 

 

 

 

Delheim Wines wina RPA, winnica produkuje szeroką gamę win cieszących się międzynarodowym uznaniem i wysokimi nagrodami na rynku globalnym. Popularne wina z asortymentu Family Range to win ze szczepu Delheim Shiraz, Delheim Merlot i Delheim Pinotage po czerwonej stronie oraz Delheim Chardonnay jako popularne białe wino. Dobre wina Delheim z serii Lifestyle to także pikantny świeży Pinotage Rosé i popularny Cuvée z Cabernet Sauvignon i Shiraz. Historia gospodarstwa (które pierwotnie nosiło nazwę Driesprongh ) pochodzi z 1699 roku. Jednak był to Hans i Deli Hoheisenktóry w 1949 r. przywrócił uprawę winorośli na historycznej farmie Driesprongh na niższych stokach Simonsberg w Stellenbosch - urodził się Delheim (Dom Deli). Jednak Spatz Sperling, który był tak przepełniony pomysłami, przybył do Republiki Południowej Afryki z Niemiec w 1951 roku i przekształcił Delheim w dzisiejszą wielokrotnie nagradzaną, solidną winnicę i popularne miejsce dla wielu odwiedzających. Farma Vera Cruz, zaledwie trzy kilometry od Delheim, została później dodana do posiadłości.Obecnie Spatz Sperling i jego żona Vera żyją na emeryturze na posiadłości i każdego dnia oczekują znanych gości z Delheim i ponownego spotkania ze starymi przyjaciółmi. Victor i Nora Sperling zarządzają całą farmą i piwnicą winną, a także mieszkają ze swoimi rodzinami terror Delheim. Patriarcha Spatz Sperling jest też entuzjastą wznowienia jego słodkiego wina deserowego „Spatzendreck”, które, w przeciwieństwie do pierwotnie odmian Chenin Blanc, dziś z trzech odmian Muscat de Frontignan, Riesling i Chenin jest tworzony. Nawet przy dużym etykieta przedstawiająca wróbel w realizacji jej działalności, jest z powrotem w akcji i jest wspaniały dla fuzji tradycji i zmiany, które dzisiaj Delheim ukształtowane w taki cudowny sposób. Interesującym tematem o którym warto wspomnieć, że Delheim teraz jest domem z 13 różnych rodzin (rodziny z właścicieli nie w zestawie) - holistyczne podejście do społeczności i kraju, do produkcji wina i etycznego zarządzania i szacunku. Nazwa Hoheisen to także jedna z największych darowizn ziemi w historii WWF w Republice Południowej Afryki. W 1990 r. Hans Hoheisen przekazał 13 833 ha ziemi WWF na zachodniej granicy Parku Narodowego Krugera.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE