Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Delicato Family Vineyards - Kalifornia

Delicato Family Vineyards Kalifornia -  Elegancja. Struktura. Równowaga. To cechy czegoś nadzwyczajnego. Można je znaleźć w pięknie dzieł architektury i w kunsztownie wykonanych winach z First Press w Napa Valley. Winiarze z First Press skupiają się na dwóch szczepach, które najlepiej ukazują prymat tego kalifornijskiego regionu: cabernet sauvignon o bogatej, pełnej strukturze i rześkie chardonnay. Wina te wyrażają unikatowe warunki Napa Valley, owo niepowtarzalne połączenie gleby, klimatu i topografii, tworzące idealne warunki do uprawy szlachetnej winorośli. Nota bene winogrona są tu zbierane ręcznie. Delicato Family Vineyards jest rodzinną wytwórnią win, mającą ponad 80 – letnie doświadczenie w uprawie winorośli i produkcji szlachetnych trunków w Kalifornii. Już trzecie pokolenie rodziny Indelicato zajmuje się tym fachem. Należące do niej winnice utożsamiane są z dziełem najwyższej jakości. Potwierdzają to zdobyte wyróżnienia, m.in. 3-krotny tytuł Winery of the Year przyznany przez magazyn Wine Enthusiast.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.