Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Der Ott Winnica Bernhard Ott
    Der Ott Winnica Bernhard Ott

Sklep Bachus - Der Ott Winnica Bernhard Ott

 

 

 

 

 

 

 

 

Wina Austriackie od kilku pokoleń produkowane przez rodzinne Ott znad terroir Wagram. Wieloletnie doświadczenie pasja do win austriackich i przywiązanie do regionu Wagram zaowocowało wspaniałymi winami. Z doświadczenia Der Ott wie, że Grüner Veltliner świetnie rozwija się w  Wagram i pozwala produkować doskonałe wina. W związku z tym 90% obszaru winnicy jest obsadzone Wagram. Dla urozmaicenia nasadzono nieduże ilości Rieslinga, Sauvignon Blanc, w szczególności do kupażu. Prawie wyłącznie południowe winnice z dużą ilością promieni słonecznych, ciepłe panońskie wpływy klimatyczne z węgierskich nizin i nocne chłodzenie z pobliskiego Waldviertel nadają winogronom charakterystyczny aromat. Bernhard Ott aka "Pan Veltliner" zamienia to w bardzo czarujący Veltliner Grüner z niezwykłym przepływem wody pitnej. Już znany jest Grüner Veltliner »Fass 4« Winiarnia w 2008 otrzymała tytuł winiarza roku przyznany przez prestiżowy magazyn "The Falstaff".

 

Wina Wysoko nagradzane od Bernhard Ott

 

Weingut Ott Grüner Veltliner Qvevre

Weingut Ott Grüner Veltliner Feuersbrunner Rosenberg

Weingut Ott Grüner Veltliner Engabrunner Stein

Weingut Ott Grüner Veltliner Feuersbrunner Spiegel

Weingut Ott Grüner Veltliner Fass

Weingut Ott Grüner Veltliner Der Ott

Weingut Ott Grüner Veltliner Rosenberg

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE