Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Domaine De La Rectorie – Francja – Roussillion

Marc i Thierry Parce odziedziczyli rodzinną winnicę w Banyuls I woku 1984 rozpoczęli produkcję wina pod własnym nazwiskiem. W większości nadal wykorzystują winnice eksploatowane jeszcze przez ich prababkę Theresę Park, która przez pół wieku, aż do roku 1969, samotnie zarządzała firmą. Głuwne uprawiane tu odmiany to czerwone grenache, sarah, carignan i mourverde oraz białe grenache gris. La Rectorie, która obecnie zaliczana jest do najbardziej awangardowych posiadłości winiarskich we Francji, wytwarza zarówno doskonałe wina wytrawne w apelacji Collioure, jak i wybitne wina słodkie, wzmacniane – słynne vins doux naturels z Banyuls. Do posiadłości należy ponad trzydzieści parceli o różnych glebach i ekspozycji. Stąd też po winobraniu w kadziach dojrzewa ponad trzydzieści win, z których winemaker tworzy kompozycje najlepiej wykorzystujące potencjał różnych terrors i możliwości różnych szczepów winorośli. W La Rectorie tę sztuke doprowadzono do perfekcji.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE