Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Domaines Delon Château Nénin
    Domaines Delon Château Nénin

Sklep Bachus - Domaines Delon Château Nénin

 

 

 

 

 

 

 

Domaines Delon Château Nénin w przededniu zbiorów w 1997 r. Jean-Hubert Delon zakupił Château Nénin, który należał do jego kuzynów, rodziny Despujol, od 1847 r. Natychmiast przystąpiono do poważnej restrukturyzacji winnicy

Dokonano przeglądu metod przycinania i pielęgnacji, ziemia została osuszona, winorośl została przesadzona lub wykorzeniona, a sprzęt zmodernizowany. Piwnice do leżakowania i przechowywania zostały rozbudowane i całkowicie przebudowane, dodano klimatyzację. Nowy pokój kadzi, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, został zbudowany, aby zakończyć całkowitą transformację nieruchomości. Winnice Chateau Nenin rosną na jednym kawałku ziemi, z wyjątkiem jednej działki. W Pomerol, gdzie rzadko zdarza się, by osiedle przekroczyło 10 hektarów, winnica Château Nénin jest uważana za bardzo dużą, z 32 hektarami winorośli w produkcji. W konsekwencji jego terroir obejmuje wiele zróżnicowanych gleb, które charakteryzują Pomerol. Składa się głównie z pokładów oligocenu pokrytych aluwialnymi formacjami żwirowymi Dordogne; krzemionkowe i żwirowe, kwarcowe, granitowe, żelazne i bazaltowe. Winnice Château Nénin rosną na wielkich gliniasto-żwirowych terroirach płaskowyżu Pomerol.

Pomerol Wina

Wina Château Nénin Pomerol

Dobre wina Pomerol

Nenin Grand vin Pomerol wino według rodziny Delon, Château Nénin jest uosobieniem wspaniałego Pomerola "vin de garde" (wina do leżenia). Łączy w sobie siłę i elegancję, złożoność i równowagę, czystość i refe- rencję. Stopniowy wzrost wartości Cabernet Franc w winnicach daje winu napięcie, rozróżnienie i świeżość. Aby naprawdę docenić zdolność starzenia się Grand Vin, być może trzeba być cierpliwym. Podobnie jak wszystkie wspaniałe wina Pomerol vins de garde, Château Nénin kwitnie z biegiem czasu.

Dobry Pomerol

Fuga de Nénin Pomerol została stworzona i sprzedana po raz pierwszy w 1997 roku. Fuga wywodzi się z glin piaszczysto-glinianych znajdujących się we wschodniej części winnic Château, a także z młodych winorośli zasadzonych na wielkich terasach płaskowyżowych. Drugie wino Pomerol jest typowym przykładem uroku wina Pomerol. Fuga to odniesienie do muzyki; oznacza powtórzenie głównego tematu. Ta nazwa ma sens, gdy smakujesz wino - Fuga bardzo dobrze uzupełnia tonalność starszego rodzeństwa, jednocześnie zapewniając własną atrakcyjną i zabawną interpretację. Wina są gładkie i jedwabiste i można je zjeść wcześniej niż Grand Vin.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE