Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Elephant Hill Hawke's Bay
    Elephant Hill Hawke's Bay

Sklep Bachus - Elephant Hill Hawke's Bay

 

 

 

 

 

 

 

 

Elephant Hill zostaje założona w znajduje 2003 roku na wybrzeżu Te Awanga w zatoce Hawke's Bay na Nowej Zelandii Północnej Wyspy. Produkcja wina na Wzgórzu Słonia jest napędzana tradycją, nie tracąc z pola widzenia innowacji, które mogą przynieść mieszankę. Celem Elephant Hill jest wytwarzanie win, które są zrównoważone i eleganckie oraz stanowią prawdziwy wyraz winnic, z których pochodzą.Technologia Elephant Hill związana z produkcją wina stale się poprawia, podobnie jak wiedza i zrozumienie nauki o winie. Ważne, ponieważ te czynniki są kluczowe dla zachowania integralności odmian owoców z naszej winnicy. W winnicy Elephant Hill fermentują winogrona w wielu małych, oddzielnych partiach. Pozwala to na rozpoznanie niuansów i charakteru każdej oddzielnej fermentacji i może być brane pod uwagę przy mieszaniu dla naszych win Estate, Reserve lub Icon.Elephant Hill Hawke's Bay znajduje się po wschodniej stronie Wyspy Północnej i jest jednym z najcieplejszych regionów Nowej Zelandii. Przy wysokim nasłonecznieniu i niskim opadzie deszczu (780 mm rocznie) Hawke's Bay Elephant Hill doskonale nadaje się do uprawy winorośli i wytwarzania doskonałego wina. Wspaniałe wina Elephant Hill to ręcznie robione wina, w których skrupulatna dbałość o szczegóły zaczyna się w winnicy. Elephant Hill ma trzy winnice w renomowanych podregionach Hawke's Bay. Nadbrzeżna winnica Te Awanga, śródlądowa winnica Gimblett w regionie Gimblett Gravels Winegrowers oraz The Triangle Vineyard w regionie Bridge Pa Triangle. Elephant Hill winnice mają różnorodne typy gleby i mikroklimatyzacje, które pozwalają nam uchwycić różne elementy i niuanse każdej z miejsc, aby stworzyć wina o złożoności i charakterze. Każda odmiana winorośli została starannie dopasowana do różnych rodzajów gleb, od gontów po gliny, po bardzo stare, kamieniste koryta rzeki, które tworzą gamę profili smakowych w winach. Daje nam to szerokie możliwości mieszania się lub możliwość wytwarzania opartych na terrorze, specyficznych dla danego miejsca, pojedynczych win z winnic.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE