Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Enate – Hiszpania

„ Enate jest zbiegiem okoliczności jak prawie wszystko w życiu. Jak również przeznaczeniem” – tak o winnicy mówi jej założyciel Luis Nozaleda, biznesmen, który w 1991 roku wraz z całą swoją rodziną przybył do Somontano i tam już pozostał. Jego pierwsze spotkanie z ziemią pod uprawę winorośli, z winem i Jeses’em Sese, który wprowadził go w tajniki winiarstwa, nazywa miłością od pierwszego wejrzenia. Współpracując ze znakomitymi specjalistami w ciągu 15 lat marka Enate podbiła rynek międzynarodowy. Stwierdzenie że wina rodziny Nozaleda to „sztuka w butelce” Ma dwa znaczenia. Przede wszystkim arcydziełem jest samo wino, którego smak zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia. Ponadto określenie to odnosi się do oryginalnych etykiet zrobionych malunkami takich artystów jak Antonio Saura, Eduardo Chillida czy Jose Beulas. Luis Nozaleda wyjaśnia, że produkuje wina dla marki etykiety. Powstaje w tym samym ciągła potrzeba tworzenia i ulepszania, będąca tajemnicą sukcesu firmy Enate.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE