Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Frescobaldi - Włochy

 

Rodzina Frescobaldi, licząca już trzydzieści pokoleń, od wieków odgrywała ważna rolę w handlu, finansach, polityce i życiu artystycznym Włoch, a w szczególności Toskanii. Jest cieszącym się szacunkiem producentem wince. Od 1300 roku. Od polowy XIX wieku Frescobaldi zaczął stosować w Toskanii nowoczesne, jak na ówczesne warunki, technik upraw i produkcji wina. Jako pierwsza w Toskanii wprowadziła do uprawy szczepy takie jak: Chardonnay, Merlot, Cabernet Sauvigno oraz Pinot Grigio.Dziśiaj Marchesi de Frascobaldi jest jednym z ważniejszych producentów wina w Europie Uprawia ponad 1800 akrów winic i w dziesięciu okręgach. Należą do niej między innymi posiadłości: Castello di Pomino, Gastello di Nipozzano oraz Castel Giocondo. W 1995 roku firma Marchesi de Fresescobaldi podpisała umowę joint-venture z kalifornijskim producentem wina Robertem Mondavi. Spółka pod nazwą Luce delia Vite zajmuje się produkcją i dystrybucją najwyższej, jakości win toskańskich na światowych rynkach. Wina produkowane przez rodzinę Frescobaldi cieszą się zasłużoną renomą i osiągają najwyższe notowania wśród koneserów i recenzentów najpoważniejszych pism Branżowych.

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.