Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Frescobaldi Wina Frescobaldi Vini
    Frescobaldi Wina Frescobaldi Vini

Sklep Bachus - Frescobaldi Włochy

Rodzina Frescobaldi, licząca już trzydzieści pokoleń, od wieków odgrywała ważna rolę w handlu, finansach, polityce i życiu artystycznym Włoch, a w szczególności Toskanii. Jest cieszącym się szacunkiem producentem wince. Od 1300 roku. Od polowy XIX wieku Frescobaldi zaczął stosować w Toskanii nowoczesne, jak na ówczesne warunki, technik upraw i produkcji wina. Jako pierwsza w Toskanii wprowadziła do uprawy szczepy takie jak: Chardonnay, Merlot, Cabernet Sauvigno oraz Pinot Grigio.Dziśiaj Marchesi de Frascobaldi jest jednym z ważniejszych producentów wina w Europie Uprawia ponad 1800 akrów winic i w dziesięciu okręgach. Należą do niej między innymi posiadłości: Castello di Pomino, Gastello di Nipozzano oraz Castel Giocondo. W 1995 roku firma Marchesi de Fresescobaldi podpisała umowę joint-venture z kalifornijskim producentem wina Robertem Mondavi. Spółka pod nazwą Luce delia Vite zajmuje się produkcją i dystrybucją najwyższej, jakości win toskańskich na światowych rynkach. Wina produkowane przez rodzinę Frescobaldi cieszą się zasłużoną renomą i osiągają najwyższe notowania wśród koneserów i recenzentów najpoważniejszych pism Branżowych.

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE