Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Genagricola Wines
    Genagricola Wines

Sklep Bachus - Genagricola Wines

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Genagricola Wines Veneto

 

Genagricola - została założona w 1851 roku i jest dziś spółką rolniczą i spożywczą Generali Italia i największym przedsiębiorstwem rolnym we Włoszech. W 2016 r. Obrót wynosił około 47 mln EUR i składa się z 23 przedsiębiorstw we Włoszech i dwóch zagranicznych, z łącznie 13 000 hektarów ziemi uprawnej. Jest właścicielem siedmiu firm zajmujących się uprawą winorośli i winiarstwa we Włoszech, w tym Borgo Magredo, Bricco dei Guazzi, Costa Arente, Gregorina, Poggiobello, Solonio, Tenuta Sant'Anna, Torre Rosazza i V8 + Vineyards oraz Dorvena w Rumunii. Genagricola – stworzył nowy Projekt "V8 + Vineyards" Genagricola zrodził się w 2010 roku jako przedłużenie Tenuta Sant'Anna, aby oferować linię win musujących, wszystkie wykonane w tradycyjnej metodzie charmat. Elegancka butelka jest nietypowa i atrakcyjna, a winogrona pochodzą w sposób rygorystyczny od Tenuta Nieruchomość Sant'Anna (jeden z największych właścicieli gruntów w okolicy) i każde wino nosi nazwę Sior (Sir w starym weneckim dialekcie), personifikacja każdego produktu o różnych cechach w ramach organizacji Genagricola i ich postawy. "

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE