Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Glenfiddich Whisky
    Glenfiddich Whisky

Sklep Bachus - Glenfiddich Whisky

 

 

 

 

 

 

 

Glenfiddich Whisky rozpoznawalna I wysoko oceniana na rynku globalny. Destylarnia Glenfiddich założona w 1886 przez William Grant w Dufftown, w dolinie Glenfiddich w języku Galickim Dolina Jeleni. Dokładne położenie Glenfiddich to nieduże miasteczko w regionie Speyside. Glenfiddich Whisky swoją silną pozycję zawdzięcza precyzji i dokładności w najmniejszych szczegółach utrzymania dokładnych receptur i składników. Jęczmień staranie dobrana i wyselekcjonowana, woda krystalicznie czysta z podziemnego żródła Robbie Dhu. Finezyjny smak i aromat Whisky Glenfiddich to rezultat leżakowania w beczkach z różnych części świata między innymi hiszpańskich beczkach po sherry, beczkach po bourbonie z USA oraz po karaibskim rumie i tak można jeszcze wymieniać. Glenfiddich Whisky to też wieloletnie działania wielu pokoleń rodziny Williama Granta nad tworzeniem perfekcyjnego smaku. Obecnie Whisky Glenfiddich jest jedną z nielicznych destylarni która systematycznie otrzymóje najwięcej nagród na najbardziej prestiżowych konkursach the International Wine & Spirit Competition oraz the International Spirits Challenge spośród wszystkich szkockich whisky single malt na świecie. Dostępne Whisky Glenfiddich 12 Year, Glenfiddich 15 Year, Glenfiddich 18 Year , Glenfiddich 21 Year, Glenfiddich 30 Year, Glenfiddich 40 Year Old (z beczek napełnionych w 1963), Glenfiddich 50 Year Old, Glenfiddich 1937 (butelkowana w 2001, czyli 64 letnia, ponieważ lata spędzone w butelce nie liczą się). Glenfiddich wyróżnia się tym, że jest ostatnim single maltem Highland, który jest butelkowany w destylarni. Wszystkie tajemnice Glenfiddich Whisky są w tradycji, terror i odwadze za dążeniem i łamaniem barier doskonałości smaku Whisky.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE