Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Goa region Whisky Indie
    Goa region Whisky Indie

Sklep Bachus - Goa region Whisky Indie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Goa region Whisky Indie, ma tropikalny klimat monsunowy i znajduje się w strefie tropikalnej, w pobliżu Morza Arabskiego, przez większość roku panuje tam gorący i wilgotny klimat. Miesiąc maj to najgorętsze, dzienne temperatury powyżej 35 ° C (95 ° F) w połączeniu z wysoką wilgotnością. Deszcze monsunowe przybywają na początku czerwca i trwają do końca września. Goa ma krótki sezon zimowy od połowy grudnia do lutego. Te miesiące są oznaczone nocami w temperaturze około 21 ° C (68 ° F) i dniami o temperaturze około 28 ° C (84 ° F) z umiarkowanymi ilościami wilgoci. Gorąca pogoda sprawia, że whisky szybciej dojrzewa w Indiach niż w Europie czy w Stanach Zjednoczonych. Frakcja utracona w wyniku odparowania podczas starzenia się, znana jako udział aniołów, jest również wyższa w Indiach, 10-12% rocznie, niż w Szkocji, gdzie roczna strata na skutek parowania wynosi około 2%.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE