Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Graves - Bordeaux - Francja

Graves położony jest na lewym brzegu Garonne rzeki, w górnej części regionu, na południowy wschód od miasta Bordeaux i rozciągnąć na 50 km (31 mil). Graves jest podregionem Bordeaux, który obejmuje wsie w tym Sauternes , Bordeaux , Talence , Léognan , Martillac , Saint-Morillon i Portets .

 

Apelacje:

Graves AOC jest podstawowa nazwa podregionu Graves, i może być stosowany zarówno dla win czerwonych białych.

Graves Superieur AOC jest nazwa dla słodkiego białego wina, obejmujące ten sam obszar jak Graves AOC.

Pessac - Léognan AOC - Chateau Smith Haut Lafitte jest jednym z tajnych winnic Pessac-Leognan. Ta część Graves, położony na południe od miasta Bordeaux, jest domem dla pierwszego wzrostu nieruchomości Chateau Haut-Brion, jak również wszystkich 1953 sklasyfikowanych wzrostów grobów, w tym Chateau La Mission Haut-Brion oraz Chateau Laville Haut-Brion .

Sauternes AOC jest to pierwsza apelacja słodkich win białych , słynie z win takich jak Premier Cru Superieur niejawnych Chateau d'Yquem .

Barsac AOC jest to apelacja w gminie Barsac, takich jak Premiers Crus Chateau Climens i Chateau Coutet , mogą być oznaczone albo z nazwą gminy (jako Barsac AOC) lub z Sauternes. Intensywna słodycz jest wynikiem winogron dotkniętych Botrytis cinerea , jako pleśni szlachetnej . Jesienią Ciron rzeka tworzy mgłę, gdy schodzi  na powierzchni utrzymuje się aż po świt. Te warunki są sprzyjające do rozwoju grzybów, które dessiccates moszcz i koncentraty wnętrze cukry. Trzy główne winogrona są tego są Semillon, Sauvignon blanc i Muscadelle.

Cerons AOC jest nazwa dla słodkich białych win o podobnym stylu jak Sauternes, ale bez producentów, odnotowanych jako sklasyfikowanych właściwości Sauternes i dlatego z niższych cen. Z drugiej strony, wina są uważane za lepsze od Graves supérieures AOC których Cérons faktycznie jest enklawą.

 

 

Zobacz wina: http://www.bachus-wina.pl/?wyniki-wyszukiwania,19&sPhrase=Haut-Medoc+

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE