Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Guarda Lagarde Malbec DOC Single Vineyard
    Guarda Lagarde Malbec DOC Single Vineyard

Sklep Bachus - Guarda Lagarde Malbec DOC Single Vineyard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guarda Lagarde Malbec DOC Single Vineyard Dumna ikona argentyńskiego Malbecu. DOC oznacza denominacion de origen controlado w języku hiszpańskim, dzięki czemu konsument może dokładnie określić, skąd pochodzi przedmiot, który chce kupić. Jedynymi winami w Argentynie nadzorowanymi przez rząd są 10% najlepszych win produkowanych w kraju o nazwie Vinos Finosâ. Rzadko spotyka się wina argentyńskie z etykietami DOC podczas degustacji win w Argentynie, po prostu dlatego, że nie ma ich tak wiele. W Argentynie jedyne dwa podregiony z dołączonym DOC , Lujan De Cujo i San Rafael, oba w Mendozie. Lujan de Cujo i Maipu są znane jako region winiarski premium Primera Zonaor, w historii z najlepszymi winami Argentyny. Notatki degustacyjne: Czerwone wiśnie, dżem truskawkowy, czekolada, wanilia i dym. Garbniki są dobrze zintegrowane, dobra struktura, ultra-gładki Malbec. Zostało to zrobione z największą bezkompromisową dbałością o szczegóły, jakie można sobie wyobrazić. Mówiąc inaczej, grad występuje na tej wysokości i często niszczy uprawy. Wytwórnia win odmawia użycia sieci gradowej do wytworzenia tego wina, ponieważ zakłócają one dojrzewanie winogron. Innymi słowy, są gotowi wziąć to, co natura wręcza, aby stworzyć najlepsze wina, nawet jeśli ryzykuje to utratą wszystkiego. To naprawdę wspaniałe wino, jedwabiste taniny, bogate wiśnie i śliwki, czekolada, odpowiedni poziom dębu i po prostu pyszne. Bodega Lagarde to jedna z najstarszych rodzinnych winnic w Argentynie. Lagarde Malbec DOC jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych winnic w Argentynie, Malbec, z ponad 100-letnimi winnicami. Winnica została zasadzona w 1906 roku i znajduje się 900 metrów nad poziomem morza, w miejscu narodzin Malbeca w Mendozie, u podnóża Andów.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE