Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Haute Cabrière - Franschhoek - RPA

Pierwszym właścicielem Haute Cabrière, położonej w przepięknej dolinie Franschhoek, był hugenocki osadnik Pierre Jourdan, który otrzymał ziemię w 1694 r. i nadał jej nazwę na cześć swojego rodzinnego miasteczka we Francji. Jego pionierski duch przetrwał do dziś w osobie ekscentrycznego artysty i hodowcy winorośli, Achima von Arnim, który zakupił posiadłość w 1982 r. Właściciel roztoczył wizję, w której w przyszłości Haute Cabrière miała stać się najlepszą winnicą w RPA specjalizującą się w produkcji win w stylu regionu Szampanii. Będąc szefem piwnicy w Boschendal, Achim zdał sobie sprawę z potencjału doliny Franschhoek do produkcji najwyższej jakości win metodą Methode Cap Classique (MCC). Dlatego też swoją nowo nabytą winnicę obsadził klasycznymi odmianami Chardonnay i Pinot Noir pochodzącymi z regionu Szampanii. Z biegiem lat zdobył miano wyjątkowego i uznanego specjalisty w uprawie Pinot Noir. W tym samym czasie wina mieszane Haute Cabrière, zarówno spokojne, jak i musujące, podbiły serca Południowoafrykańczyków, jak i miłośników wina z zagranicy. Francuskie korzenie i tradycja sięgająca 1694 roku, sprawiły iż Haute Cabriere jest jedną z najlepszych winnic RPA, specjalizującą się w produkcji typowo francuskich szczepów jak Chardonnay i Pinot Nior. Do perfekcji opanowali metodę tworzenia win musujących MCC, które są ich wizytówką. W samym centrum posiadłości Haute Cabriere, znajduje się zegar słoneczny, na którym widnieje motto winnicy: słońce, ziemia, wino, człowiek. Są to kluczowe elementy, które składają się na produkcję perfekcyjnego wina.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE