Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Hess Family Estates

Hess Family Estates przejął Bodega Familia Muñoz w winiarskiej stolicy Cafayate, kontynuując zobowiązanie do argentyńskiej doliny Calchaqui, w której Hess ma już swój flagowy Bodega Colomé, jeden z najbardziej znanych i najlepiej znanych Argentyny. najbardziej prestiżowe winiarnie. Winiarnia, która obejmuje 200 akrów winnic zasadzonych do Malbec, Torrontes, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc i Syrah, stanie się nowym domem dla Amalaya, który obejmuje Malbec wykonane z uprawianych w sposób zrównoważony winnic położonych średnio między 5400-5900 stóp nad poziomem morza . Bodega Muñoz będzie znany jako Bodega Amalaya, który honoruje dziedzictwo rdzennych Indian Calchaqui. Amalaya była wcześniej produkowana w Bodega Colomé i nadal będzie czerpać korzyści z wiedzy fachowej zespołów winiarskich i winiarskich. Amalaya Vino Tinto (czerwone wino) jest wytwarzane głównie z Malbec, z odmianami vintage w mieszaniu niewielkich procentów Cabernet Sauvignon, Bonarda i Tannat. Wina Amalaya są często określane jako "nowoczesne", dostępne i niedrogie. Od momentu wprowadzenia w 2008 roku rocznika 2006, wino, wycenione na 17 USD w sprzedaży detalicznej, zyskało zarówno uznanie krytyków, jak i szeroki sukces rynkowy. Imię Amalaya, czyli "nadzieja na cud", jest zakorzenione w pragnieniu rdzennych Indian Calchaqui, aby utrzymać zadowolenie bogów przyrody. Zespół winiarski jest prowadzony przez winiarza Colomé, Thibauta Delmotte, z wybitnym winiarzem Hess Family, Randle'em Johnsonem, pracującym jako producent wina. Dolina Calchaqui w Argentynie, domem dla Colomé i Amalaya, leży w północno-zachodniej prowincji Salta, na wschodnich zboczach Andów. Duża wysokość powoduje intensywne światło dzienne, a chłodne noce są pod wpływem mezoklimatu pod wpływem Andów, dzięki czemu winogrona zachowują kwasowość i osiągają fizjologiczną dojrzałość dzięki złożonym warstwom smakowym. Hess Family Estates produkuje wina napędzane terroir na czterech kontynentach i obejmuje wina z kolekcji Hess na Mount Veeder w dolinie Napa; Artezin z północnego wybrzeża Kalifornii; Sequana, podkreślając Rosyjską dolinę rzeki Sonoma i wyżyny Santa Lucia na wybrzeżu środkowym; Colomé i Amalaya z prowincji Salta w Argentynie; Glen Carlou z Paarl, Republika Południowej Afryki; i wina Petera Lehmanna z australijskiej Doliny Barossa.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE