Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Hunky Dory – Nowa Zelandia – Marlborough

Przez wiel laty winiarstwo w Nowej Zelandi rozwijało się w oparciu o wielkie firmy. Do tej pory, dziesięć koncernów kontroluje 80 % produkcji wina. Dało to producentom duże możliwości inwestycji w najlepszy sprzęt i technologię. To właśnie stworzyło jakościowe podstawy nowozelandzkich win. Niemniej od kilkunastu lat do głosu dochodzą niezależni winiarze, którzy powoli przejmują produkcję win najwyższej jakości. Stawiają oni nie tylko na jakość, ale także, co równie ważne na indywidualność win. Przykładem takiego działania jest Hunky Dory, przedsięwzięcie Claire i Mike’a Allenów, znanych winiarzy z Marlborough na Wyspie Południowej. Allanowie chcieli stworzyć wina bezpretensjonalne, wyraziste, ukazujące najlepsze cechy swoich odmian, swobodnie towarzyszące biesiadom i beztroskim spotkaniom. Sądząc po popularności marki Hunky Dory także w Polsce, to zamierzenie bez wątpienia udało się zrealizować.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE