Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Jacques Bollinger - Francja Szampania

Bollinger jest jedną z najbardziej ekskluzywnych i rozpoznawalnych marek na świecie. Swój sukces zawdzięcza m.in. filmom z James'em Bond'em. Ulubionym szampanem Agenta 007 jest Bollinger Special Cuvee. Firma jest oficjalnym dostawcą szampana na dwór Buckingham. To bezcenne wyróżnienie zostało przyznane w 1884 roku przez angielską królową Victorię. Zbudowało reputację i przyczyniło się do wielkiego sukcesu szampana na Wyspach Brytyjskich, pieszczotliwie nazywanego przez Brytyjczyków "Bolli". Tajemnica doskonałości szampanów Bollinger kryje się w starzonych winach reserva , z których odrobina dodawana jest do słynnego Special Cuvee. Wstępna fermentacja przebiega w dębowych beczkach. W 1941 roku, po śmierci Jacques'a Bollinger założyciela domu szampańskiego, prowadzeniem firmy zajeła się jego żona Madame jacques Bollinger. To jej zawdzięczamy przewrotną maksymę " Szampan pijam zarówno, gdy jestem szczęśliwa, jaki i smutna;w samotności i w towarzystwie; gdy jestem głodna i syta. W innych przypadkach go nie dotykam , no chyba , że  jestem spragniona".

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE