Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Jean Pierre Moueix - Francja/USA - Bordeaux, Napa Valley

Założony w 1937 roku w Libourne Dom Handlowy Jean Pierre Moueix przekształcił się w prawdziwe imperium, wchłaniając na przestrzeni czasu wiele znanych winnic w okręgach Pomerol i Sain-Emilion. Jest właścicielem 16 posiadłości zajmujących ponad 140 ha oraz udziałowcem kilkudziesięciu „Chateau” regionalnych. Mimo szybkiego rozwoju firmy nie wszystkie należące do niej obszary rozwijały się równomiernie. Zarobione pieniądze inwestowanowzakupnowych Chateau takich jak np. Lagrange, Trotanoy czy Lafleur Petrus stanowiących dzisiaj o potędze firmy. W 1982 roku Christian Moueix kupił 49 ha winnic w Napa Valley i stworzył jedno z najlepszych kalifornijskich win - Dominus.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.