Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Joseph Moreau & Fils – Burgundia - Chablis

Największa i najstarsza Firma w regionie Chablis, założona w 1814 roku przez Joseph Moreau. Jako młody cooper, otworzył sklep w Chablis w 1814 r. i ożenił się z córką lokalnego producenta wina. To był początek Dom Moreau. Następnie został pionierem najbardziej aktywnym handlowcem i negocjantem w regionie Chablis, To poszukiwanie harmonii, między Expression ziemi, owocem i strukturą wina. Efektem ciężkiej pracy, wizji i odwagi jest posiadłość około 250 winnice łącznie ponad 100 hektarów winnic podlegają zestawieniu specyfikacji, które jest dostosowane do każdego rocznika, które pozwalają uzyskać wysokiej, jakości winogrona.

Joseph Moreau & Fils słynie z szeroko zakrojonej produkcji Chablis – jej oferta obejmuje zarówno tanie wina stołowe, jak i wyrafinowane chablis klasy Grand Cru i Premier Cru. Produkcja przebiega w bardzo oryginalny sposób. Odmiennie niż przy innych Chablis, grona są wyciskane, tuż po zbiorach, fermentacja jest zimna, zaś po chwili butelkowana. ( 6 – 8 miesięcy od zbioru) wino dojrzewa w pojemnikach ze stali nierdzewnej, co pomaga zapewnić winom ich naturalną świeżość i aromatyczność.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE