Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay NR 1 w USA
    Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay NR 1 w USA

Sklep Bachus - Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay NR 1 w USA

 

 

 

 

 

 

Kendall Jackson Vintners Reserve Chardonnay NR 1 w USA

Chardonnay nr 1 w Ameryce od 25 lat i wciąż rośnie! Nic dziwnego, że Vardner's Reserve Chardonnay to najpopularniejsze wydawnictwo. Ręcznie wytwarzane w małych partiach winnic przez cały proces produkcji wina. Winogrona pochodzą z chłodnych, nadmorskich regionów Kalifornii. Chardonnay rezerwy Vintnera jest owocowy, bosko złożony, przystępny i wyjątkowo przyjazny dla żywności. Położona w rosyjskiej dolinie rzeki winnica Fulton Ranch otacza winnicę i ogrody Kendall-Jackson. Witryna korzysta ze słynnych w regionie ciepłych dni i chłodnych nocy, a majestatyczne koce mgły nadają jej codzienny wygląd, aby zachować naturalną kwasowość winogron. Szereg dobrze przepuszczalnych piasków i żwirów sprawia, że jest to wyjątkowa winnica zarówno dla Chardonnay, jak i Pinot Noir. Tosty z dębu, wanilii, karmelu i kremu brulee uzupełniają nuty skórki pomarańczowej, papai i pieczonych jabłek, prowadząc do długiego, miękkiego finiszu.

 

91 punktów , Jeb Dunnuck, JebDunnuck.com , czerwiec 2019

90 punktów i wybór redaktorów, Jim Gordon, Wine Enthusiast, maj 2019

 

Jess Jackson wypuszczając pierwszy rocznik "Rezerwuje Chardonnay" w 1982 roku, jego cel był prosty: Niech wszyscy poczują odrobine luksusu w kieliszku nie tracąc fortuny.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE