Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Kilchoman Islay Whisky
    Kilchoman Islay Whisky

Sklep Bachus - Kilchoman Islay Whisky

 

 

 

 

 

 

 

Kilchoman był pierwszą nową destylarnią założoną na Islay od ponad 124 lat. Destylarnia została założona w 2005 roku przez Anthony'ego Willsa i jest jedyną gorzelnią rolniczą Islay. Kilchoman jest jedną z niewielu destylarni whisky w Szkocji, która pozostała niezależna. Malownicza destylarnia Kilchoman Whisky znajduje się wśród tradycyjnych budynków w Rockside Farm na północno-zachodnim wybrzeżu Islay. Znany jako Goilska Gorzelnia Islay, a pola jęczmienia rozciągają się na zachód, ukryte pod klifami Cnoc Dubh, nad brzegami Zatoki Machir i Oceanu Atlantyckiego. Destylarnia whisky Kilchoman Distillery jest wyjątkowa pod wieloma względami, w szczególności w przypadku naszej oferty 100% Islay, jedynego single farmy Islay - od jęczmienia do butelki. Założyciel Kilchoman, Anthony Wills, postanowił ożywić utraconą sztukę destylacji w gospodarstwach rolnych, która była szeroko rozpowszechniona przed komercjalizacją destylarni pod koniec XIX wieku. Przez ponad dekadę jego podróży, 100-procentowy asortyment Islay Kilchoman pozostaje jedynym słodowym single Islay produkowanym całkowicie na miejscu, od jęczmienia do butelki. Parafia Kilchoman jest domem dla jednych z najbardziej żyznych gruntów Islay. Kilchoman Islay Whisky otoczona jest polami upraw jęczmienia, gdzie każdego roku rośnie 200 ton jęczmienia. Sadzenie na wiosnę po migracji 50 000 gęsi Islaya, Zespół hodowców Kilchoman Islay opiekuje się jęczmieniem przez miesiące letnie przed zbiorem na początku września. Czas żniw stanowi początek procesu wytwarzania whisky, w którym słód jęczmienia Kilchoman jest słodzony. Charakterystyczne dla Kilchoman Islay Whisky jest używanie beczek po burgogne z Buffallo Trace oraz po hiszpańskim sherry Orsolo. Żaden z trunków niejset filtrowany, ani nie barwiony karmlem, dzięki tym zastosowaniom whisky jest nieodwracalnie niezasatapioną częścią regionu i w 100% przekazuje charakter w postaci whisky.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE