Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Champagne Krug
    Champagne Krug

Sklep Bachus - Krug Champagne

 

 

 

 

 

 

 

 

Krug Champagne otrzymuje sześć z dziesięciu najlepszych miejsc na liście Champagnes Wine Spectator Krug Champagne ma zaszczyt otrzymać sześć z dziesięciu najlepszych miejsc na liście Champagnes Wine Spectator . Tegoroczna lista została wybrana przez Alison Napjus , starszego koordynatora degustacji Wine Spectator ; i wybrany spośród ponad 350 szampanów poddanych przeglądowi. Sześć szampanów Krug.

 

Krug Brut Blanc de Blanc Champagne Clos du Mesnil 1998 - 98 punktów

Krug Brut Blanc de Blanc Champagne Clos du Mesnil 2000 - 97 punktów

Krug Brut Champagne Vintage 1998 - 97 punktów

Krug Brut Blanc de Noirs Champagne Clos d Ambonnay 1998 - 96 punktów

Krug Brut Champagne Grande Cuvee - 95 punktów

Krug Brut Rose Champagne - 95 punktów

 

Jak dowodzi to cenione uznanie Wine Spectator, Krug poszukiwał doskonałości poprzez bezkompromisową jakość, dbałość o szczegóły i spójność od momentu założenia przez Josepha Krug ponad 160 lat temu. Jest to jedyny dom Szampana, który tworzy tylko prestiżowe cuvees, oferując 5 szampanów bez żadnej hierarchii. Każdy z szampanów Krug's jest inny, a jednocześnie jest niekwestionowaną jakością i wyróżnieniem. „Wyczuwam, że odniesiemy sukces tylko wtedy, gdy będziemy wybitni dzięki niezwykłej jakości naszych win” - Joseph Krug , 1838

 

Sześć pokoleń rodziny Krug poszło w ślady założyciela, utrwalając jego wizję opartą na niekwestionowanej jakości znakomitego szampana. To dążenie do doskonałości, przekazywane z pokolenia na pokolenie, jest uosobieniem ducha Krug i pozostaje siłą napędową dzisiejszego domu. House of Krug ilustruje niesamowitą przygodę wizjonera, Josepha Kruga , zdeterminowanego człowieka o bezkompromisowej filozofii, który zrozumiał, że esencja Champagne jest samą przyjemnością. Chciał co roku oferować swoim klientom najwyższą przyjemność w Szampanii, niezależnie od corocznych zmian klimatu, i to było podpisem Izby; w ten sposób urodził się Krug Grande Cuvee. Joseph Krug założył pierwszy i jedyny Dom z Champagnesami, które mają równą, niekwestionowaną jakość i wyróżnienie. Jego wizja i savoir-faire zostały utrwalone i wzbogacone przez sześć pokoleń rodziny Krug od 1843 roku.

 

Krug Grande Cuvee jest uosobieniem domu Krug. Aby stworzyć każdą butelkę, potrzeba ponad dwudziestu lat i unikalnego savoir faire. Stworzony poza pojęciem rocznika, Krug Grande Cuvee to mieszanka około 120 win z dziesięciu różnych roczników. Wina te są wybierane z niesamowitego repertuaru win Krug, z których niektóre mogą osiągnąć nawet 15 lat. Krug Grande Cuvee łączy w sobie wina z wielu różnych lat i pozwala na pobyt co najmniej sześciu lat w piwnicach, osiągając pełnię eleganckich aromatów i smaków. Największą przyjemnością w Szampanii, Krug Grande Cuvee jest przykładem hojności, głębi i pełni jego stworzenia: szampana o niezawodnej jakości co roku, który wznosi się ponad pojęcie jednego rocznika.

 

Krug Rose zrodził się z chęci zaoferowania wizji Krug o tym, czympowinna być Szampana Różana . Niespotykany Szampan w tym samym kreatywnym duchu, który trafia do Krug Grande Cuvee, przekraczając samo pojęcie rocznika. Wykonana z trzech różnych odmian winorośli i kilku różnych lat, Krug Rose ujawnia szeroką i rozległą paletę aromatyczną, umożliwiającą pobyt w piwnicy od czterech do pięciu lat. Jego struktura i objętość pochodzą z wina Pinot Noir fermentowanego przez skórę. Krug Rose jest zdecydowanie najbardziej nonkonformistą szampanów Krug pod względem tekstury, koloru i smaku. Zaskakujący i niezwykły, Krug Rose jest przede wszystkim Krukiem, zanim stanie się Różą.

 

Krug Vintagenie jest wyborem najlepszych win z danego roku, ale raczej wyrazem tego roku według Krug. W Krug każde wino jest starannie dobierane; dlatego Krug Vintage nie konkuruje z innymi cuvees. Nie jest ani wyższy ani gorszy od nich; jest po prostu inaczej tworzone. Kiedy Krug postanawia ujawnić wyraz danego roku, wybiera tylko te wina, które mają zaskakującą historię do opowiedzenia, historię, z którą Krug może się odnieść. Skomponowane z win z jednego roku, każdy Krug Vintage nosi w sobie oryginalne emocje, niezrównaną przyjemność i niezwykłą niespodziankę, która kwitnie w szkle. Spokojnie zamknięty w piwnicach przez co najmniej dziesięć lat, Krug Vintage jest dostępny tylko wtedy, gdy jest naprawdę gotowy. Jego wydajność, wielkość i obecność zaskakują tych, którzy go piją… od dłuższego czasu.

 

Krug Clos du Mesnil chwali czystość pojedynczej działki Chardonnay, winnicy o powierzchni 1,84 hektara chronionej murami od 1698 r., W samym sercu wioski Mesnil-sur-Oger, jednej z najbardziej charakterystycznych wiosek Chardonnay w regionie Szampanii . Krug Clos du Mesnil szczyci się intensywną czystością i uporczywymi aromatami tej pojedynczej działki, stworzoną dopiero w latach, które udało się w pełni wyrazić swój potencjał i wzmocnione o ponad dziesięć lat w piwnicach Krug, zyskując finezję i elegancję. Ten rzadki szampan służy do dzielenia się wyjątkowymi okazjami w całkowitej intymności. Wyznacza własne tempo i musi być odczuwane i doceniane wraz ze zmianą temperatury. Należy cieszyć się powoli, bez pośpiechu.

 

Krug Clos d'Ambonnay wywyższa intensywność szczególnego szczepu Pinot Noir: małej, otoczonej murami działki o powierzchni 0,68 ha w sercu Ambonnay, wioski, która odegrała szczególną rolę w życiu Domu Kruga. Tylko savoir-faire Krug mógł z powodzeniem odkryć głębię i intensywność winogron z tej pojedynczej działki w latach, które udało się w pełni wyrazić jej potencjał, wzmocniony przez ponad dwanaście lat w piwnicy, zyskując finezję i elegancję. Wino produkowane z tego rzadkiego klejnotu ujawnia się dopiero, gdy rokowi uda się w pełni wyrazić potencjał fabuły. W innych latach, takich jak Clos du Mesnil, wino łączy szlachetną mieszankę Krug Grande Cuvee, Krug Vintage lub niesamowity repertuar win Krug. Każda butelka Krug Closd'Ambonnay i Krug Clos du Mesnil są indywidualnie ponumerowane.

 

Krug Champagne w Polsce zwany Krug szampan jest niedoceniony. Są szanse, że kiedy otworzysz swoją pierwszą butelkę szampana Krug, będziesz wznosił toast za wyjątkowy moment w swoim życiu - lub nawet lepiej, biorąc zwykły poniedziałek i czyniąc go niezapomnianym. Prawdopodobnie nie pomyślisz o sugestywnych nutach wina brioche, orzechów laskowych i cytrusów lub o około 400 pojedynczych smakujących winach i 5000 nutach degustacyjnych zarejestrowanych podczas koncepcji wina. Prawdopodobnie nie obchodzi Cię, że zespół Krug Champagne zebrał wino składające się ze 120 win z dziesięciu różnych lat, a na pewno nie zauważysz, że pojedyncza butelka Krug szmpana zawiera zbiorową decyzję aż siedmiu osób o degustacjach i opiniach. Jak Olivier Krug lubi przypominać wszystkim, „Moment Krug powinien zawsze dotyczyć przyjemności”, a notatniki, notatki degustacyjne, sesje mieszania i analizy nie są przyjemnością. Krug Grande Cuvée jest fascynującym materiałem i nie przypomina niczego, co dzieje się w świecie szampana. Każdego roku Champagne Krug robi to, co nazywają Krug Grande Cuvée, co w uproszczeniu jest mieszanką różnych win ze zbiorów i poprzednich lat. Ale to wcale nie jest proste. Mistrz Krug Cellar, Eric Lebel, jest czymś w rodzaju Szampańskiego Geniusza, Mozarta z szampanem, organizującego ponad 400 różnych elementów każdego roku w swoje mieszane arcydzieło: Cuvee. Lebel to poważna osoba. Od czasu do czasu rozbija uśmiech, ale ma wiele na głowie, jak jego duży czarny notatnik, gruby z nutami barwionymi winogronem (szacuje 5000 nut w ciągu roku) z degustacji. Nie tylko degustuje wino; jego notatki zaczynają się już na początku sezonu wegetacyjnego, kiedy smakuje poszczególne próbki winogron z każdej winnicy. Nie lubi iść daleko (odchodząc od imprez, zbiórek pieniędzy i promocji do wylewnego Oliviera Krug), woląc pozostać w stałym kontakcie ze swoimi winami. Jest twardym strażnikiem, stawiając na swoim transporci ponad 3000 mil każdego żniwa odwiedzając każdego hodowcę, aby upewnić się, że wszystko się ułoży. Degustacja jest obsesyjnym nawykiem dla Lebela, gdy nie smakuje winogron w winnicy; pracuje w winach rezerwowych biblioteki, które wynoszą od 120 do 150 rocznie. Aby uczynić wszystko jeszcze bardziej wymagającym, każde żniwo Krug winia oddzielnie każdą działkę winogron. Po fermentacji poszczególne wina z każdej działki są następnie oddzielnie przechowywane i smakowane oddzielnie. Absolutnie nic nie jest mieszane, dopóki nie nadejdzie czas na skomponowanie Grande Cuvée . W ten sposób może wywołać indywidualne nuty każdego wina, aby pomóc skomponować idealną mieszankę. Lebel nie tylko odpowiada za tworzenie c uvée - jest także na haku dla przyszłych pokoleń Krug, wybierając konkretne wina ze zbiorów, które musi odłożyć na wino zapasowe do wykorzystania w przyszłości. I wreszcie, Lebel musi również skosztować win po starzeniu, aby zapewnić, że cuvee dojrzewa prawidłowo. Rzeczywiście, rzadko widuje się go bez swojego dużego czarnego notatnika i kiedy mówi o radzeniu sobie z presją, aby mieszanka była dokładnie w każdym roku (i pamiętając wszystkie te indywidualne upodobania), robi niejasne, nieco zenowe stwierdzenie, odnosząc moment mieszania do „kwestii introspekcji”. Nie można tego nauczyć w szkole produkcji wina, trzeba tylko wiedzieć, kiedy ma rację. A co to jest Krug, kiedy ma rację? Nie jest to blanc de blanc, ani blanc de noirs, ani nawet rocznik, gdy zapytany, czy można go nazwać nie-klasyczną mieszanką, Lebel kręci głową: „Nie. Termin non-vintage jest zbyt powszechny. ”Krug to coś wyjątkowego, wielobarwne wyrażenie wykonane z ponad 200 do 250 oddzielnych działek winogron. Właśnie dlatego łyk Krug trafia w każdą nutę na podniebieniu - świeże, bogate, zabawne i złożone; z pewnością dobrze smakuje - ale Lebel prawdopodobnie ma już to zapisane w swoim notatniku na ostatniej stronie. Słowa Katie Kelly Bell pozwolą poczuć samka Szampana Krug zanim go otworzysz. Dowiedz się więcej: https://www.wina-bachus.pl/wina-krug-elita.html

 

 

Win Kolekcja Chapagne Krug:

Krug Collection 1982

Krug Collection 1989

Krug Vintage 2000

Krug Vintage 2003

Krug Les Créations de 2003

Krug Les Créations de 2002

La Grande Cuvée (164e édition)

Krug Rosé (22e édition)

Krug Rose

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE