Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Krug Champagne Dom Szampana
    Krug Champagne Dom Szampana

Sklep Bachus - Krug Champagne Dom Szampana

 

 

 

 

 

 

 

Krug Champagne zadebiutował kiedy  Johann-Joseph Krug założył Maison Krug w 1843 roku, marzył o dołączeniu swojego nazwiska do wyjątkowego szampana. Ustanowił jedną prostą zasadę - nigdy nie tnijcie zakrętów. Dzisiaj, sześć pokoleń później, byłby dumny z upartego perfekcjonizmu, który wciąż rządzi tworzeniem i rozwojem jego szampana. Krug jest jednym z niewielu domów szampańskich, które produkują tylko prestiżowe cuvées. Światowa reputacja tego wyjątkowego szampana opiera się na rzadkiej wiedzy specjalistycznej, która łączy cierpliwość z doskonałością. Rygorystyczny proces selekcji rozpoczyna się od wyboru trzech odmian, które trafią do złożonych mieszanek stworzonych w Krug. Krug jest również jedyną marką, która w pełni fermentuje szampany w małych dębowych beczkach. To ten delikatny proces tworzy szampany o intensywnych aromatach i bogatych i złożonych smakach. Wreszcie, jako modelka w Szampanii, Krug starzeje swoje wina od minimum 6 do 8 lat. Nagrodą za to jest wyjątkowa dojrzałość i długowieczność. Champagne Krug są jedyne w swoim rodzaju, wyróżniając się na tle innych i na szczycie tego, czym może być szampan.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE