Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Lindemans - Australia

W 1843 roku dr Henry Lindemans założył pierwszą plantację winorośli w swoim rodzinnym gospodarstwie, w Nowej Południowej Walii. Wkrótce rozszerzył areał upraw na wschodnią Australię i stan Victoria. Stworzył w ten sposób pierwsze, prawdziwe przedsiębiorstwo winiarskie i rozpoczął produkcję wspaniałych win. Wina Lindemansa szczycą się długą tradycją zdobywania nagród w Australii, jak również na całym świecie. Po raz pierwszy  zauważone zostały w 1862 roku w Londynie, a w 1882 Lindemans został wyróżniony Główną nagrodą na Wielkiej wystawie win w Bordeaux. Ta wielka passa traw do dzisiaj. Znany magazyn winiarski Wine & Spirit przez 10 lat z rzędu nadawał Lindemansowi tytuł, Winnicy Roku.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.