Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Macallan Whisky
    Macallan Whisky

Sklep Bachus - Macallan Whisky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

The Macallan Whisky Single Malt produkowana od 1824 założona przez mistrza destylarni pana Alexander Reid. Macallan Whisky destylarnia leży w miejscowości Craigellachie w regionie Speyside.
Speyside Single Malts region rozciąga się wokół rzeki Spey w Moray i Badenoch and Strathspey, w północno-wschodniej części Szkocji. Klimat umiarkowany niż w pozostałej części Highlands, whisky Speyside charakteryzują się łagodniejszym smakiem i mniej wyczuwalnym torfowym zabarwieniem. Wielu znawców twierdz że Speyside jest najlepszym regionem dla produkcji Whisky. W Speyside można znaleźć najznakomitsze gatunki whisky, a różnorodność maltów ze Speyside nie daje się porównać z jakimkolwiek innym regionem. Speyside zalicza się do liderów produkcji Whisky. Początki Whisky Macallan przelewano Whisky do dojrzewania w beczki po sherry sprowadzonych z Hiszpanii a dokładnie a Jerez. W ten sposób uzyskiwano wysokiej klasy whisky którą ceniono i wysoko nagradzano na całym świecie.  Podtrzymując wyzwanie tworzenia Whisky doskonałej Tim Macallan 2004 wypuścił nową linię whsiky dojrzewającą w dębowych beczkach po burbogne. Plany urzeczywistniły się a dowodem na wielki sukces było uznanie w 2014roku butelki Macallana za najdroższą whisky na świecie zakupioną za 628 200 dolarów amerykańskich na aukcji w Christie’s.

Destylarnia Macallan słynie z wielu Whisky, najpopularniejszą Whisky Macallan jest 12 letnia dorównująca smakiem do wersji 18 letniej Whisky Macallan.

W 2009 według wytycznych The Herald Macallan zaliczał się od pierwszej piątki najlepiej sprzedawanym single maltem na świecie zraz za Glenfiddich,  Glenlivet

The Macallan Distillery

Whisky Macallan dojrzewające w beczkach po sherry wypuszczane jest w


Whisky The Macallan 7 years

Whisky The Macallan 10 years

Whisky The Macallan 12 years

Whisky The Macallan 18 years

Whisky The Macallan 25 years

Whisky The Macallan 30 years


The Macallan Elegancia seria dojrzewająca w beczkach dębowych wypuszczana jest w

 

Whisky The Macallan 8 years

Whisky The Macallan 10 years

Whisky The Macallan 12 years

Whisky The Macallan 15 years

Whisky The Macallan 17 years

Whisky The Macallan 18 years

Whisky The Macallan 21 years

Whisky The Macallan 25 years

 

Whisky The Macallan 30 years

 


Wydania specjalne i okazjonalne Whisky Macallan

Whisky The Macallan 1961,

Whisky The Macallan 1946,

Whisky The Macallan 1948

Whisky The Macallan 951

Whisky The Macallan Replica 1861,

Whisky The Macallan Replica 1874,

Whisky The Macallan Replica 1841,

Whisky The Macallan Replica 1876

Whisky The Macallan Replica 1851

Whisky The Macallan Vintage Travel: 20s,

Whisky The Macallan Vintage Travel:  30s,

Whisky The Macallan Vintage Travel: 40s,

Whisky The Macallan Vintage Travel: 50s

Whisky The Macallan Exceptional: I, II, III, IV, V i VI

Whisky The Macallan Cask Strength: US i UK

Whisky The Macallan 50 Years Old

Whisky The Macallan Adami

Whisky The Macallan Blake

Whisky The Macallan Gran Reserva 1979, 1980

Whisky The Macallan Gran Reserva 1982, 2002 bottling

Whisky The Macallan Millennium Dec

Whisky  The Macallan Private Eye bez podanego wieku jednak edycja zawiera beczkę z 1961

Whisky The Macallan Speaker Martin's

 

Whisky The Macallan Lalique

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE