Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - Majolini – Włochy – Lombardia

Cantina Majolini to jeden z najbardziej znanych producentów wina nie tylko w Lombardi, ale także w całych Włoszech. Historia rodzinnej winnicy w gminie Ome w regionie Franciacorta sięga XV wieku, ale prawdziwa, współczesna winiarska Przygoda zaczęła się w roku 1980, kiedy bracia Majolini: Gianfranco, Piergiorgio, Stefani i Enzo powrócili do rodzinnej winnicy z zamiarem wytwarzania win najwyższej klasy. Dzięki pasji, umiejętności i ciężkiej pracy wina musujące z Franciacorty produkowane przez braci Majolini szybko zdobyły najwyższe uznanie koneserów. Maksymalne noty w Gambero Rosso i w renomowanym przewodniku Veronellego mówią same za siebie. Majolini to obecnie jeden z liderów szlachetnych, musujących win z Franciacorty. Ale na tym nie koniec wyzwań. W ostatnich latach w starej rodzinnej winnicy Ruc di Gnoc na wzgórzach o samej jej nazwie w pobliżu Brescii, bracia rozpoczęli produkcję czerwonych win wytrawnych.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE