Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Mare Magnum

Mare Magnum koncentruje się na tworzeniu wysokiej jakości produktów, które mogą zachwycić niejedno podniebienie. Takis Soldatos i Mario Calzolari przez ostatnie 20 lat pracują razem. Stworzyli Mare Magnum - nową firmę z produkcją wina w różnych regionach Włoch, takich jak Apulia, Abruzja, Sycylia i Wenecja Euganejska. Stworzony międzynarodowy zespół winiarzy który stale podróżuje po świecie współpracując z lokalnymi producentami przy  tworzeniu innych win pociągających i nowoczesnych. Aktualnie segment zaangażowany jest  w tak różnych miejscach jak Francja, Hiszpania, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii i Republiki Południowej Afryki. Celem jest stworzenie win aby utrzymać  wybitny stosunek jakości do ceny.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.