Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Marques de Grinon - Hiszpania

 

Marques de Grinon – Nazwisko Carlosa Falco, markiza z Grigon, od wielu lat jest kojarzone ze świetnymi winami. To on, wbrew ówczesnej wiedzy, pierwszy rozpoczął w Toledo swą przygodę ze wspaniałym winem. We współpracy ze znanymi enologami Emiliem Peynaudem i Michelem Rollandem zdołał w stosunkowo krótkim czasie posadzić, zebrać, wyprodukować i zbutelkować jedno z najlepszych Cabernet Sauvignon w Hiszpanii. Owe wina o nazwie Marques de Grigon de Valdepusa są od roku 1982 jednymi z najwybitniejszych w tym kraju. Od tego czasu Carlos Falco znacznie rozwinął swoją działalność. Oprócz Cabernet Sauvignon uzyskał dwa znakomite wina: Petit Verdot i Syrah. Białe w okolicach Duero i doskonałe czerwone wina z Rioja.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.