Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Masseria La Volpe
    Masseria La Volpe

Sklep Bachus - Masseria La Volpe

 

 

 

 

 

 

 

Masseria La Volpe Wina firma winiarska dążyła do produkowania wysokiej jakości win które przyczyniają się do codziennych posiłków i które mogą być serwowane w miłym i zrelaksowanym czasie z przyjaciółmi i rodziną , zapewniając nam codzienną przyjemność. Firma Masseria La Volpe Wina działa od 1999roku i niezmiennie od ponad dwudziestu lat są prowadzone działanie względem udoskonalania produkcji wina. W przeszłości bardzo dobre wina w tym regionie nie były dobrze znane i były wykorzystywane do "mieszania" innych produktów pochodzących z innych włoskich regionów. Dzisiaj wszystko się zmieniło; dzięki wytrwałości, zamiłowaniu do ziemi, zaangażowaniu w pracę wina z Apulii wypracowały absolutnie wyjątkową osobowość i zdobyły moc wejścia na rynek z determinacją i charakterem. Dziś dwa wina, Primitivo i Salice Salentino, stały się synonimem jakości Apulii i razem z 23 innymi winami przyczyniają się znacząco do sukcesu tego regionu na świecie. Masseria La Volpe Wina w regionie Puglia wielką wagę przywiązuje się do jakości regionalnych win. Dzięki innowacyjnemu systemowi i zespołowi Masseria La Volpe Wina wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych enologów, udaje się tworzyć wina o wysokie jakości utrzymując rozsądna cenę.

Dobre wina primitivo

 

" A gdzie nie ma wina, nie ma miłości, ani śmiertelnicy nie mają innej przyjemności ". Eurypides napisał ją prawie 2500 lat temu.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE