Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Matías Riccitelli Lujan de Cuyo Mendoza
    Matías Riccitelli Lujan de Cuyo Mendoza

Sklep Bachus - Matias Riccitelli Lujan de Cuyo Mendoza

 

 

 

 

 

 

Winiarnia znajduje się w sercu Vistalby, w regionie Lujan de Cuyo, Mendoza. Dzisiaj wina Riccitelli zarządzają 20 hektarami, podzielonymi na trzy różne winnice u podnóża Andów między 980 a 1120 m npm Większość z tych winnic została zasadzona na początku XX wieku. Winogrona są uprawiane w bardzo tradycyjny sposób, zachowując bardzo niskie plony dzięki przycinaniu ręcznemu i zielonemu plonowi. Techniki te pozwalają nam na uzyskanie ekologicznych i wysokiej jakości winogron.  Zbiór odbywa się ręcznie w małych tacach po 20 kilogramów, aby nie uszkodzić winogron. Po sortowaniu winogrona są wysyłane do małych betonowych zbiorników z systemem kontroli temperatury. Jest to młody i dynamiczny projekt, w którym Matias chce wyrazić pełen potencjał argentyńskich Terroirów, tworząc najlepsze wina ze stałą opieką i osobistym stylem - niezbędne elementy dla doskonałej jakości - Wina Riccitelli łączą wysoki poziom technologii, bogactwo rodzima gleba ich winnic i nowe winiarstwo w Argentynie. Winiarstwo”, mówi Matías Riccitelli, „nie jest dla tchórzy”. Riccitelli, wybitna gwiazda od najmłodszych lat, wychował się w rodzinie i regionie przesiąkniętym winem. Urodził się w Cafayate, Salta, małej wiosce w północnej Argentynie, gdzie produkcja wina jest wszystkim - wszechobecnym handlem i sposobem życia. Dorastał między Cafayate i Mendozą, studiując i pracując ze swoim ojcem i mentorem, legendarnym winiarzem Jorge Riccitellim. Stamtąd udał się w dalszą podróż po świecie wina, ucząc się po drodze, i wrócił do Mendozy, by służyć jako główny winiarz dla dwóch najlepszych winiarni Argentyny, Fabre Montmayou i Bodega Norton.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE