Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
wino
  • Michael Hill Smith Sommelier
    Michael Hill Smith Sommelier

Sklep Bachus - Michael Hill Smith Sommelier

 

 

 

 

 

 

 

Hill Smith urodził się z winem. Dorastał w "kompleksie" rodziny Yalumba w Angaston. " Spędził siedem lat w Yalumba, ale zakres zainteresowań, które charakteryzowały jego późniejszą karierę, był już spieniony. Był wyszkolonym przez Cordona Bleu szefem kuchni, sędzią wina, pisarzem wina, a później restauratorem - a już w 1986 r. Hill Smith przeniósł się do Londynu, stając się pierwszą MW Australii, a kiedy wrócił do Adelajdy w 1989 roku, użył czeku wykupienia Yalumba, by znaleźć Shaw + Smith z jego kuzynem, który był winem ("w rzeczywistości jest moim trzecim bratem"). Martin Shaw. Michael jest konsultantem enologicznym i komentatorem. W 1988 r. Był pierwszym Australijczykiem, który zdał rygorystyczny egzamin Master of Wine, aw tym samym roku zdobył Medal of Taste Madame Bollinger. W 1989 roku założył słynną winnicę Shaw + Smith z Martinem Shawem w Adelaide Hills. Jako obecny prezydent regionalny Australii w konkursie World Wine Decant Awards, Michael ma bogate doświadczenie degustacyjne na licznych australijskich i międzynarodowych targach wina. Michael otrzymał wykształcenie w Roseworthy Agricultural College i ma dyplom ukończenia szkoły Cordon Bleu w Londynie. W 2008 r. Otrzymał prestiżowy Order Australii za zasługi dla australijskiej branży winiarskiej.

邁克爾希爾史密斯侍酒師

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE