Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Montelvini wina musujące
    Montelvini wina musujące

Sklep Bachus - Montelvini wina musujące

 

 

 

 

 

 

Montelvini to jedna z najbardziej dynamicznych winnic we włoskiej panoramie, z siedzibą w Venegazzù, niewielkiej części Montello, w prowincji Treviso, w sercu obszarów DOCG Prosecco Superiore Asolo oraz DOC Montello i Colli Asolani. Montelvini najwyżej notowany producent wina musującego, dwudziesty raz z rzędu bohater na scenie ProWein , najważniejszej międzynarodowej imprezy poświęconej światowi wina i napojów spirytusowych zaplanowanej na 17–19 marca w Düsseldorfie.

 

 

135 lat historii dla jednej z najbardziej aktywnych i dynamicznych winnic na włoskiej scenie, z siedzibą w sercu DOCG Prosecco Superiore Asolo oraz DOC Montello i Colli Asolani . Jeden z najsłynniejszych obszarów w Treviso, gdzie narodziły się najsłynniejsze włoskie bąbelki na świecie, te z Prosecco , i które pozwoliły Montelvini wyprodukować prestiżową kolekcję Serenitatis , grot Cantiny , w wyniku starannej selekcji uprawianych winogron na wzgórzach Asolo. Młody i wszechstronny, Prosecco Treviso DOC Brut łaskocze podniebienie dzięki delikatnemu i wytrwałemu perlage, który dodaje życia. Z owocowych aromatów smak jest przyjemny i dobrze zbalansowany oraz charakteryzuje się doskonałą świeżością uzyskaną dzięki referencji metodą Martinotti. Idealny do nowoczesnej i lekkiej kuchni charakteryzującej się różnymi przystawkami, białymi mięsami i rybami, jest również idealny do aperitifu. Urodzone ze starannie wyselekcjonowanych winogron Prriszczo Treviso Doc Spago to łatwe i natychmiastowe wino. Doskonała alternatywa dla win spokojnych, w odpowiednim momencie jest świeża i gorzka i uwalnia kwiatowe i owocowe doznania. Delikatna bańka sprawia, że ​​idealnie nadaje się na każdą porę dnia. Do picia jako aperitif oraz w połączeniu z rybami, risotto i przystawkami mlecznymi. Spośród trzech propozycji Prosecco Treviso DOC Cuvee z Extra Dry Heir to najcenniejsza butelka, idealna reprezentacja stylu enologicznego winnicy. Świeży i intensywnie owocowy zapach nawiązuje do charakteru oryginalnej winorośli Glera . Dzięki delikatnej i trwałej perlage przypomina kwiaty akacji, glicynia, dzikie jabłko i miód. Do spożywania w połączeniu ze skorupiakami, lekkimi rybami, skorupiakami lub po prostu jako aperitif.

Doświadczenie Montelvini opiera się na 135 latach zaangażowania rodziny Serena w produkcję win gatunkowych. Logo firmy jest reprezentowane przez sowę, ponieważ obszar, w którym znajduje się winnica, nazywa się Zuitere, lub „kraina sów”. Zwierzę, które zawsze było symbolem mądrości, wiedzy, wrażliwości i które w Montelvini reprezentuje mądrość w pozyskiwaniu najlepszych owoców terytorium i mądrość w prowadzeniu go, szanując przyrodę i jej rytmy. Montelvini tworzy wyrafinowane i eleganckie produkty, które rodzą się z winogron gospodarstw, które posiada winnica, wyselekcjonowanych pod względem ekologii i tradycji. Piwnica jest najnowocześniejszą, jaką można znaleźć na włoskiej scenie winiarskiej, dzięki współpracy z wiodącymi międzynarodowymi firmami w zakresie produkcji maszyn i produktów do enologii. Linie składające się na linię Montelvini to pięć : najnowsza kolekcja Serenitatis , stworzona, aby uczcić najbardziej ekskluzywną i wyrafinowaną stronę bąbelków Montelvini DOCG; Kolekcja Promosso, tradycja i elegancja w połączeniu z wyrafinowanym klasycyzmem sygnowanym Montelvini; Kolekcja upierzenia, linia przeznaczona na nowoczesny rynek; Kolekcja Vintage , która opowiada o odkryciu odległych zapachów i starożytnych tradycji. Dziś firmie przewodniczy Armando Serena , który jest również Prezesem Konsorcjum ds. Wina Asolo Montello. Kierownictwo powierzono jego synowi Alberto, który oprócz pełnienia funkcji wiceprezesa jest kierownikiem sprzedaży i marketingu, a także jego córce Sarah, dyrektorowi ds. Administracyjnych i produkcyjnych.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE