Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFJameson WhiskyAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - Montes - Chile

 

 

Pierwsze działania w winnicy rozpoczęły się w 1987 roku. Partnerzy Montes Aurelio i Douglas Murray, byli pewni, że Chile może poprawić, jakości ich produkcji.  Pierwszy sukces przyniósł Montes Alpha Cabernet Sauvignon wino, premium które pozwoliło winnicy, pozostac postrzeganą. Montes miał swój sposób myślenia w celu stworzenia lepszych win chilijskich. Montes stale szukał, jakości i to zaowocowało stał się ponownie pionierem, w Syrach w Colhagua. Wynik wzrosły szybciej niż się spodziewano. W 2005 roku stał się piątym eksporterem wina chilijskiego, osiągnęli to samodzielnie. Wielokrotni wyróżniany i nagradzany na konkursach globalnych.

Montes Folly 2004 uznana za jedną z najlepszych win z 2007 r.

Montes wybrany spośród 100 winnic Top Worldwide

Wine News najlepsze wyniki dla naszych ultrapremium win czerwonych

Montes Alpha Syrah wybrany przez Decanter jako jeden z najlepszych Syrahs Value pod £ 35 na świecie

Pięć gwiazdek dla Montes Folly 2006 przez Decanter

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.