Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Mottura Vini del Salento
    Mottura Vini del Salento

Sklep Bachus - Mottura Vini del Salento

 

 

 

 

 

 

Wina Mottura Vini del Salento z ręki Pasquale Mottura zainicjowały w 1927 roku gdy Pasquale Mottura patrząc na rozległą plantację winorośli, którą wypracował własnymi rękami, hektar po hektarze, poświęcając się w całości tworzeniu i wypracowaniu doskonałych win Mottura, postanowił dać nowe życie owocowi swojej pracy, zakładając jedną z najważniejszych winiarni w Salento. Po ponad 80-letniej historii , w której z miłość do ziemi i opieki dla pnączy zostało wydanych jako cenne dziedzictwo z ojca na syna, przez cztery pokolenia , symbol Mottura nakłada się dzisiaj jako wiodący producent wina w Salento we Włoszech w produkcji win gatunkowych. Produkcja wina Mottura w której szacunek dla tradycji idzie w parze z nowymi umiejętnościami zawodowymi i innowacjami technologicznymi to dzisiaj podstawa tworzenia dobrych win. Firma Mottura znajduje się na terenie Tuglie , w małym miasteczku na południu Salento. Dworek jest oryginalny, piękna posiadłość z końca XIX wieku z barokowym oddechem, w której piwnicy przechowywane są sekrety starożytnej willi rodzinnej win Mottura. To tutaj w winnicy Mottura odbywa się spokojne dojrzewanie win, w barriques w dębowych tonneaux, aż do kompozycji aromatów, kolorów i atmosfery jego ziemi. Mottura producent wina, w stuletniej historii, robi wielkie postępy. Pasquale Mottura rozwija się, rośnie i zmienia enologiczne Salento na lepsze. Już w latach 40-tych wina Mottura producent wina zaczęły się od Tuglie, w dużych beczkach, w pociągach jadących do Center-North, w trzech fabrykach w Neapolu, Rzymie i Mediolanie, gdzie wino Salento było rozprowadzane i doceniane. Firma Pasquale Mottura jednak chciała pójść dalej: w latach sześćdziesiątych jest jedną z pierwszych firm, które butelkowały wina w winnicy. Tak więc od samego początku celem jest zawsze charakterystyka marki Mottura: umożliwienie małżeństwa pomiędzy dużymi liczbami a odczuwalną i uczciwą jakością. Ale jeśli chodzi o wino od czterech pokoleń, codziennie i szczerze, zawsze Pasquale Mottura jest gotowy na nowe wyzwania , aby oferować coraz bardziej innowacyjne i jakościowo konkurencyjne produkty, zawsze zachowując tradycję, która jest coraz bardziej rewitalizowana. To w jaki sposób zostały one rodzi nowe linie już dopuszczonych produktów i ceniona na całym świecie, takich jak klasyki i Le Pitre , płyty przyznanej na całym świecie, z którymi zwiększa symbol Mottura, w nowoczesny sposób, potencjał rodzimych winogron, ponownej oceny winorośli typowe dla Salento, takie jak Negroamaro i Primitivo, uprawa winorośli zgodnie z historyczną techniką alberello i utrzymanie tradycyjnej winifikacji.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE