Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Mumm Champagne Szampan z Francji
    Mumm Champagne Szampan z Francji

Sklep Bachus - Mumm Champagne Szampan z Francji

 

 

 

 

 

 

 

 

Mumm Champagne Szampany z Francji


GH Mumm & Cie zarządzające prze Pernod Ricard z siedzibą w Reims w północnej Francji. Mumm Champagne zalicza się do największych producentów szampana. Mumm Champagne największy konkurent: Moet Chandon, Veuve Clicquot, Piper-Heidsieck, Taittinger , Nicolas Mumm Champagne zostało założone przez trzech braci, Jacobusa, Gottlieba i Phillipa Mumma, niemieckich winiarzy z doliny Renu oraz G. Heusera i Friedricha Gieslera 1 marca 1827 r. Jako PA Mumm Giesler et C ° . PA reprezentował inicjały Mumm seniora (Peter Arnold Mumm), odnoszącego sukcesy kupca z Solingen. Mumm Champagne z regionu Reims – miasto i gmina w północno-wschodniej części Francji w regionie administracyjnym Grand Est, w departamencie Marna. Położone w odległości ok. 160 km od Paryża nad rzeką Vesle . Etykieta Mumm jest znana z czerwonej wstążki ( Cordon Rouge ), wzorowanej na i przypominającej Wielki Kordon Francji z Légion d'Honneur . Francuzi skonfiskowali cały majątek Mumma, pomimo iż mieszkali w Szampanii przez prawie sto lat przed I wojną światową , ponieważ nigdy nie stali się obywatelami francuskimi. Mumm posiadają winnice w Napa, gdzie jest jednym z wielu wytwórców win musujących z Kalifornii , joint venture między GH Mumm & Cie i Joseph E Seagram & Sons. Lokalizacja w Dolinie Napa została założona przez Guy'a Deveaux, który określił długie gorące dni i zimne noce Napa, aby były idealne do wytworzenia odpowiedniej ilości kwasowości i dojrzałości . Mumm Champagne sponsor wyścigów formuły F1 przez 16 lat i wielokrotny sponsor ważnych wydarzeń na świecie. Do dzisiejszego dnia Mumm szampan jest doceniany przez miłośników win z bąbelkami. Mumm dobry szampan z Francji.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE