Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Neusiedlersee Wina Austriackie
    Neusiedlersee Wina Austriackie

Sklep Bachus - Neusiedlersee Wina Austriackie

 

 

 

 

 

 

 

Neusiedlersee region win Austriackich znajduje się na wschodnim brzegu dużego, płytkiego jeziora stepowego, Neusiedlersee lub jeziora Neusiedl. Wyznaczony obszar winnic rozciąga się od miasteczka winiarskiego Gols na północy, przez płaskie tereny wrzosowisk i do Seewinkel, sąsiadującego z granicą węgierską. Szeroki wybór winogron kwitnie na 6,675 ha. Od marca 2012 r. Nowy DAC jeziora Neusiedl oznacza owocowe i harmonijne czerwone wina z odmiany Zweigelt, odzwierciedlające klimat i glebę regionu. Wina są również dostępne z dodatkowym określeniem "rezerwa" jako czysta Zweigelt lub mieszanka cuvée zdominowana przez Zweigelt. Region DAC Neusiedlersee obejmuje polityczną dzielnicę Neusiedl am See, z wyjątkiem gmin Winden i Jois. Białe wina o nazwie pochodzenia Burgenland odzwierciedlają ich piękne ciało i równowagę, gdy trafiają na rynek jako wysokiej jakości wino. Nowa generacja dynamicznych winiarzy tego regionu są skuteczne przede wszystkim z potężnych win czerwonych, a charakterystyczny mikroklimat w Seewinkel niesie ze sobą imponującą częstotliwością niektóre z największych szlachetnych słodkich win świata.

 

Te winorośle są sadzone w rozległych, zamkniętych winnicach rozkwitających w długie godziny słońca. Jezioro Neusiedl i niezliczona, płytka słone jeziora znalezione w wielu winnicach. Regularne mgła jesień i wysoka wilgotność zatem stanowić idealne warunki do łaskawej formie szlachetny zgnilizny (Botrytis cinerea), podstawą wysokiej jakości win deserowych ,: takich jak Beerenauslese i Trockenbeerenauslese, miłości szczególnie wykonane z białej odmiany wina Riesling. Te słodkie specjały niewątpliwie przyczynił się do międzynarodowego uznania Seewinkel, pomimo tego regionu jest znacznie młodszy od innych, bardziej tradycyjnych Austian regionów winiarskich. Różnorodność w glebach, z lessu i gliny piaszczystej żwiru i osadów, zapewnia warunki do szerokiej gamy odmian rozkwitać.

 

Obok Riesling, prowadząc białej odmiany regionu, bogactwo win białych są produkowane z Pinot Blanc, Chardonnay i odmian aromatycznych. Ulubionym czerwona odmiana jest Zweigelt, a następnie Gamay, Saint Laurent i Pinot Noir, a także wybór niedawno posadzonych odmian winogron międzynarodowym. Czerwone wina z jeziora Neusiedl są wyraźnie na właściwej drodze do sukcesu, i są w różnorodnych stylach od unoaked, przykłady owocowych napędzane, aby Ci, dojrzewa w dębowych oraz jako pojedynczy odmianową lub w postaci mieszanki.

 

 

Obok atrakcji kulinarnych, istnieje wiele możliwości, aby spalić caleries Tymi rowerowych, jazdy konnej lub różnych zajęć sportowych wody, a także szeroki wybór zakwaterowania we wszystkich kategoriach na nocleg. Miasta uprawy winorośli należą Neusiedl i Gols na północnym brzegu, Andau, Frauenkirchen i Monchhof kierunku wschodniej części regionu, i porusza się na południe są urocze wsie Podersdorf, Illmitz, Apetlon i Pamhagen. Przez cały rok Schloss Halbturn organizuje regularne koncerty i wystawy kulturalne.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE