Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Nicolas Feuillatte szampan z Francji
    Nicolas Feuillatte szampan z Francji

Sklep Bachus - Nicolas Feuillatte - Francja - Champagne

 

 

 

 

 

 

 

Nicolas Feuillatte szampan z Francji pochodzący z miejscowości Chouilly w regionie Grand Est, w departamencie Marna. Założycielem tego nowatorskiego domu szampańskiego jest Nicolas Feullatte, dynamiczny przedsiębiorca, który w drugiej połowie XX wieku, odziedziczył majątek Domaine de Saint Nicolas w Szampanii dokładnie w regionie Grand Est, w departamencie Marna. Nicolas Feuillatte rozsławiony został w Stanach Zjednoczonych, gdzie jej klientami byli przedstawiciele najmodniejszej śmietanki towarzyskiej, biznesmeni i celebryci. W 1978 roku szampan Nicolas Feuillatte podawany był na oficjalnej kolacji z udziałem ówczesnego prezydenta francji, Valery Giscard d'Estaing w National Gallery of Art w Waszyngtonie. Jakość Nicolas Feullatte champagne znana jest wśród koneserów i postrzegana na równi ze starszymi, popularnymi markami szampana takimi jak Moet Chandon,  Veuve Clicquot,  Piper-Heidsieck, Taittinger , Nicolas…   Świadectwem tego jest długa lista medali i wyróżnień oraz wysokie oceny wydawane przez czołowych degustatorów. Dom Nicolas Feullatte champagne prowadzi mecenat wielu bezprecedensowych wydarzeń artystycznych w najsłynniejszych muzeach i galeriach świata. Sponsoruje m.in. najważniejsze wystawy w paryskim Centrum Pompidou, patronuje imprezom kulturalnym w londyńskim Tate Modem i kultowym muzeom sztuki nowoczesnej MOMA w Nowym Jorku. Nicolas Feuillatte to wyjątkowy model w Szampanii, który czerpie swoją siłę z zbiorowego zaangażowania i solidarności 4500 plantatorów zlokalizowanych w całym regionie Szampanii. Nicolas Feuillatte szamoan champagne używa winogron pochodzących z całego regionu Szampanii, ze starannie dopracowanym wyborem wiosek Premiers i Grands Crus. Chardonnay. Nicolas Feuillatte champagne nadaje lekkość i kwiatowy, owocowy aromat zrównoważony owocowy, gdzie biały połysk, wraz z wyraźnie kobiecy charakter. Nicolas Feuillatte Champagne to dobry szaman z Francji.

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE