Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Niederösterreich Lower Austria
    Niederösterreich Lower Austria

Sklep Bachus - Niederösterreich Lower Austria

 

 

 

 

 

 

 

Niederösterreich Lower Austria - Dolna Austria jest największym austriackim regionem uprawy winorośli. Ta nazwa oznacza szeroką gamę różnych stylów lokalnych odmian winorośli z Grüner Veltliner obejmującą 44%. W Dolnej Austrii jest osiem regionów uprawy winorośli, rozciągających się od Wachau na zachodzie po Carnuntum na wschodzie. Można je podzielić na trzy główne strefy klimatyczne: Weinviertel na północy, region wzdłuż Dunaju wraz z przyległymi dolinami na zachód od Wiednia oraz ciepłą część panońską na południowym wschodzie Dolnej Austrii. Rozległy region Weinviertel trafił na pierwsze strony gazet w 2003 roku, po tym, jak region zdecydował się wprowadzić na rynek swoją odznakę - pieprzny Grüner Veltliner, używając terminu Weinviertel. Od tego czasu Weinviertel region uprawy winorośli otrzymał oznaczenie DAC na etykiecie o pikantnym, świeżym stylu Grüner Veltliner w kieliszku do wina. Mocniejsze wina są objęte oznaczeniem Weinviertel Reserve. Szeroka gama świeżych, aromatycznych białych win Weinviertel, czerwonych owoców na bazie owoców i nawet deserowych win posiada teraz Niższą Nazwę Pochodzenia. Wzdłuż Dunaju, od Melk na Zachodzie w dół do Klosterneuburg na wschód, mijając dopływów Kamp Traisen i Krems, są malownicze wioski wina wyłożone jak perły w naszyjniku. Grüner Veltliner i Riesling są wina flaghship tego obszaru zarówno z varietiesdisplaying jednostki regionalne typicity Więc w Kremstal DAC Kamptal DAC i Traisental DAC. Strome zbocza krystaliczne Wachau ewoluować w tarasy lessowe w kierunku wschodniej części sąsiedniej Kremstal, Które, a tym samym kształtować charakter win w częściach Traisental i Kamptal, ale szczególnie w Wagram, gdzie Roter Veltliner stała się kolejnym atutem regionalny obok Zielony Veltliner. W Kamptal, wina zawierają charakterystyczne dotyk, zwłaszcza na Heiligenstein z konglomeratu i węglanu wolne gleby. W tej części Dolnej Austrii, wybór win są zaokrąglone ze specjalności takich jak Pinot Blanc (Pinot Blanc), Chardonnay, a także wybrać zakres eleganckich win czerwonych. Pannonian Niederösterreich odnosi się do regionu położonego na południe i wschód od Wiednia i jest domem dla jednych z najbardziej ekscytujących i wybitnych win czerwonych w Austrii. Zarówno Zweigelt, jak i Blaufränkisch rozwijają się w Carnuntum Regionu winiarskiego a St. Laurent jest specjalnością w regionie uzdrowiskowym. Zierfandler i Rotgipfler, rozkwitające wokół miasta winiarskiego Gumpoldskirchen, oraz Pinot Noir, a także nowoczesne mieszanki stają się coraz ważniejsze. Dolna Austria oferuje różnorodność w dużej palecie wspaniałych win.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE