Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato

Sklep Bachus - O firmie

 

 

Bachus Wina to firma zapewniająca wygodę, precyzję i nowoczesność. Zajmujemy się tworzeniem wspaniałej kuchni i właściwym doborem wina do posiłku. Zaopatrujemy wyszukaną kuchnią i winem wszystkich Klientów którzy szukają ewolucji w kuchni i na stole.

Organizujemy : degustacje, imprezy w domach prywatnych, konferencje, eventy firmowe, przyjęcia plenerowe. Tworzymy z pasją niepowtarzalne projekty dla naszych klientów. Każde przedsięwzięcie jest kierowane do specjalnego odbiorcy zgodnie z jego życzeniem i sugestią. Kolejną zaletą firmy jest kompletowanie karty wina do menu, dla restauracji i firm związanych z winem i posiłkiem.

Zaopatrujemy szerokim wachlarzem win z ponad 1700 gatunków Dobrego Wina i ekskluzywnym alkoholem. Whiskey singiel Malt, Koniaki, Armaniaki, Brendy, Rumy, Wódki. Dostawy do wskazanego miejsca wina oraz innych produktów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną w sklepie przy ulicy Wąwozowej 36 lok 54 w prestiżowej dzielnicy Kabaty. Realizujemy zamówienia przez stronę internetową www.bachus.waw.pl .

Pomagamy w szybkim dostarczeniu prezentu dowożąc Wino do solenizanta.

Tworzymy prezenty gwiazdkowe i okolicznościowe dla firm zestawy, kosze, skrzynki prezentowe i wyszukane opakowania .Oferujemy szeroka gamę akcesoriów do wina, Program lojalnościowy "karta stałego Klienta Bachus"

Polecamy się restauracjom i nakłaniamy je do akceptowania opłat korkowego, czyli aby klient wybierając restaurację mógł przyjść ze swoim ulubionym winem lub też zamówić tego typu usługę w naszej firmie, aby wino dotarło na dzień przed degustacją.

Tak, ta usługa jest u nas bardzo popularna, wino ma czas na dotlenienie, złapanie odpowiedniej temperatury i zarazem nie jest wstrząśnięte.

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE