Giramonte Frescobaldi Wina Grand Durhene ChampagneWina ChardonnayWina z Nowej ZelandiiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusAberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWino na lato

Sklep Bachus - O firmie

 

 

Bachus Wina to firma zapewniająca wygodę, precyzję i nowoczesność. Zajmujemy się tworzeniem wspaniałej kuchni i właściwym doborem wina do posiłku. Zaopatrujemy wyszukaną kuchnią i winem wszystkich Klientów którzy szukają ewolucji w kuchni i na stole.

Organizujemy : degustacje, imprezy w domach prywatnych, konferencje, eventy firmowe, przyjęcia plenerowe. Tworzymy z pasją niepowtarzalne projekty dla naszych klientów. Każde przedsięwzięcie jest kierowane do specjalnego odbiorcy zgodnie z jego życzeniem i sugestią. Kolejną zaletą firmy jest kompletowanie karty wina do menu, dla restauracji i firm związanych z winem i posiłkiem.

Zaopatrujemy szerokim wachlarzem win z ponad 1700 gatunków Dobrego Wina i ekskluzywnym alkoholem. Whiskey singiel Malt, Koniaki, Armaniaki, Brendy, Rumy, Wódki. Dostawy do wskazanego miejsca wina oraz innych produktów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną w sklepie przy ulicy Wąwozowej 36 lok 54 w prestiżowej dzielnicy Kabaty. Realizujemy zamówienia przez stronę internetową www.bachus.waw.pl .

Pomagamy w szybkim dostarczeniu prezentu dowożąc Wino do solenizanta.

Tworzymy prezenty gwiazdkowe i okolicznościowe dla firm zestawy, kosze, skrzynki prezentowe i wyszukane opakowania .Oferujemy szeroka gamę akcesoriów do wina, Program lojalnościowy "karta stałego Klienta Bachus"

Polecamy się restauracjom i nakłaniamy je do akceptowania opłat korkowego, czyli aby klient wybierając restaurację mógł przyjść ze swoim ulubionym winem lub też zamówić tego typu usługę w naszej firmie, aby wino dotarło na dzień przed degustacją.

Tak, ta usługa jest u nas bardzo popularna, wino ma czas na dotlenienie, złapanie odpowiedniej temperatury i zarazem nie jest wstrząśnięte.

 

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.