Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
  • Oliver Oliver Rum
    Oliver Oliver Rum

Sklep Bachus - Oliver Oliver Rum

 

 

 

 

 

 

 

 

Oliver Oliver Rum zapoczątkował w 1868 roku z upływem czasu firma Oliver Oliver zatknęła się z kryzysem ze względu na sytuację polityczną i gospodarczą. Oliver Oliver Rum firma przeniosła się do Republiki Dominikany. Zdecydowano się na restrukturyzację Dlaczego destylować nawet jeśli jest to bardziej opłacalne i ciekawe, uczynić go dostępnym dla wysokiej jakości destylatów z krajami Karaibów, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej? Oliver Oliver Rum wpadł na pomysł, aby działać jako rozlewnia. Do starych i znanych marek z znacznego portfela Oliver Oliver y z Opthimus Rum, który nie tylko gorzelnie Dominikańskiej, ale także przedsiębiorstwa w Trinidad, Gwatemali, Panamy i Nikaragui dostarczenia ich wysokie odporne duchy firma należy. Następnie eksperci Oliver Oliver Rum zajmują się mieszaniem i przechowywaniem dojrzewania. Do przechowywania i rafinacji butelkuje się amerykańskie beczki po Bourbonie i beczki z winem Tempranillo, stosując wyrafinowany proces Solera. Ponieważ jest ona oparta na importowane z Hiszpanii systemie Solera, każdy Opthimus mieszanką rumu jest w zasadzie krótkie, średnie i długie wieku destylaty, który łączy ze sobą kilka razy i zostały przeniesione do innych beczek. Taki Rum z solerałatwo odróżnić od tradycyjnych mieszanek i pojedynczych butelek. Przed ostatecznym butelkowaniem, Opthimus Rum został ukończony przez Olivera i Olivera. W tym celu przechowuje w specjalnej beczce (beczka na whisky, beczkę sherry lub beczkę wina porto) na kilka miesięcy, aby uzyskać ostateczny szlif. Beczki Tempranillo przy przechowywaniu, nawiasem mówiąc, pochodzą z Bodegas, które pierwotnie znajdowały się w regionie winiarskim San Francisco de Macoris, a następnie przeniósł się do Hato Nuevo Dolinie koło Santo Domingo. To daje Opthimus Rum dodatkową dominikańską postać.

Dostępne są różne odmiany Opthimus Rum, ale Deklaracja wieku powinna być jedynie orientacyjna. W przypadku Solera-Rum odniesienie do roku odnosi się tylko do destylatu, który był w stanie dojrzeć najdłużej i ma niewielki udział w mieszance. Dostępne Rumy Oliver i Oliver, między innymi, uwodzicielski Opthimus Rum 15 Year , ciemną Opthimus Rum 18 Year , a nawet bardziej skomplikowane i harmonicznych Opthimus Rum 21 Year z segmentu premium. Kolejnym krokiem jest pożądany przez koneserów i kolekcjonerów Opthimus Rum 25 Year rumuz niską zawartością alkoholu i złożonym aromatem. Te nagradzane, szlachetne krople są pełne, słodkie i pikantne i powinny być czyste.

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE