Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Wina ChardonnayGiramonte Frescobaldi Wina Wina z Nowej ZelandiiGrand Durhene ChampagneWina AustraliiWino WinaBachus Wina o WinieKentucky Bourbon WhiskeyMoet ChandonWINA KOLEKCJONERSKIEWina Chardonnay 1Wina Chilijskie Bachus WinaWina Napa Valley Bachus WinaWina PenfoldsMoet Chandon Szampan w promocjiWino Bachus WinaFerrari Wina MusująceGosset ChampagneChampagne La Grande Dame SzampanWina PrimitivoWina Primitivo BachusWina Antinori Toskaniawina WarszawawinowinaVall Llach WinaWina AllegriniDom Perignon ChampagneChateau Lafite Rothschild WinaPotocki WódkaMichel ChapoutierProsecco WinaBodega Dehesa de los CanonigosBourbon WhiskeyWina BordeauxWhisky JapaneseDalmore WhiskyWhisky Wina w uczciwych cenachAlkohole MocneWhisky Whiskey Bourbon AlkoholeGlenfiddich WhiskyMarques de Riscal Gran ReservaBeringer WinaThe Balvenie WhiskyDom Perignon Champagne VintageLAGAVULIN WHISKY ISLAYBachus Whisky 30% OFFKim Crawford Sauvignon BlancJameson WhiskyPierre Ferrand CognacBowmore Whisky IslayAmrut Whisky IndiePlantation RumsKavalan Whisky BachusDobry RumChampage Demi Sec z Szampan FrancjiWhisky dla CiebieChampagne Vintages Szampan z FrancjiChampagne Rich Szampan z Francji VeuveChampagne Extra Brut Veuve Clicquot SzamChampagne Brut Szampan z Francji Veuve Champagne Rose Szampan Różowy z Francji Aberlour Whisky SpeysideDalmore WhiskyWina Napa ValleyWino na lato
wino
  • Oz Clarke Sommelier
    Oz Clarke Sommelier

Sklep Bachus - Oz Clarke Sommelier

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oz Clarke Sommelier jest jedną z najbardziej znanych osobistości świata wina. Jego pasja zaczęła się, gdy był studentem na Uniwersytecie w Oksfordzie, gdzie był kapitanem zespołu degustacji wina. Po wygraniu wszystkich najważniejszych nagród krytyki win - od Glenfiddicha do Andre Simona, do Wine Guild - Oz jest także autorem kilku książek o winie, w tym o Bordeaux, który został nazwany Book of the Year na Wine Louis Roederer International w 2009 roku. Z doświadczeniem aktorskim Oz przedstawia również kilka słynnych programów telewizyjnych i radiowych na temat wina. Został odznaczony przez rząd francuski Officier de l'Ordre du Mérite Agricole. W listopadzie 2008 r. Opublikowano ankietę przeprowadzoną przez firmę konsultingową Wine Business, zajmującą się winiarstwem , która zebrała opinie ponad 1500 brytyjskich pijących wino. Wyniki pokazują, że Clarke był najbardziej znanym krytykiem wina w Wielkiej Brytanii. [7] [8] W 2009 roku otrzymał nagrodę International Wine Challenge Personality of the Year wspólnie z Jamesem Mayem, w tym samym tygodniu, w którym wygrał Międzynarodową Księgę Roku Louisa Roederer za książkę Bordeaux . W 2010 roku on i James May zdobyli nagrodę TRIC dla "najlepszego filmu dokumentalnego" (dla Oza i Jamesa Drinka dla Wielkiej Brytanii ). Został również odznaczony przez rząd francuski Officier de l'Ordre du Mérite Agricole .Pisanie Oza Clarke'a jest teraz publikowane przez Pavilion Books , odcisk Anova Books . W grudniu 2010 roku uruchomił swoją pierwszą aplikację do użytku na iPhonie i iPadzie firmy Apple , za pośrednictwem Anova Digital: Oz Clarke's Best Wines 2011 i Xmas Wines Oz Clarke .

 

 

Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich
Czy akceptujesz te warunki i masz ukończone 18 lat?

TAK NIE